Güç Kaynağı Önerir misiniz?

Emre Sönmez

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba pc hocası üyeleri,

- amd fx 8320 işlemci
- r7 370 gaming 2gb 256 bit ekran kartı
- 4x2 1600mhz 8gb ram
vs. donanımlara sahibim. Şuanda 350w , peak ile 400w everest psu kullanmaktayım fakat yetersiz geliyor sistemime.

100 ile 180 TL arası bir fiyatta 500w ve üstü sistemime uygun ve overclock ile rahatlıkla kaldırabilecek bir psu önerir misiniz?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
 - 178.95 TL

- 244.67 TL

High Power konusunda bu güç kaynağını bilmiyorum incelemesini izlemedim, ama Aerocool gayet başarılı bir F/P ürünü 65 TL fazla verip Aerocool alırdım ben başka ürün bulamadım. Fiyatlar malum Dolar 'dan uçtular.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Emre Sönmez' Alıntı:

game power sizce nasıl 80+

Önermem. High Power işi sadece Güç Kaynağı üretmek olan bir firma Aerocool 'da yeni sayılır ama kaliteli, güvenilir ve bilindik bir firma. GamePower oyuncu ekipmanları yapan bir firma ve Güç Kaynağı olduğunu şuan gördüm. Ben olsam almazdım.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
 linkteki video 'da ki yöntem ile Bant Genişliği ayarını bağlı cihazının IP ve MAC adreslerine göre sınırlandırabilirsin veya yönetimini yapabilirsin. 2 Router varsa birinde Download Bant genişliği ayarı diğerinde ise Upload Bant Genişliği ayarı yapacaksın aynı cihaz için. Ama bunu maksimum Download ve Upload hızını ölçüp öğrendikten sonra yap. Ve şu şekilde yönetimi gerçekleştir. Diyelim 10 Mbps Download 2 Mbps Upload var 10-8 Download hızını max. 8 Mbps yapabilirsin. Fazlasını yaparsan Upload hızını sınırlar.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Emre Sönmez' Alıntı:
sizce nasıl 80+

Olabiliri, ama 214 TL buna vericeğine neden önerdiğim Aerocool 244 TL 'lik olan modeli almıyorsun anlamadın. Ben Akasa markasının sadece Soğutma ürünlerini başarılı bulurum açıkçası.

KS

Emre Sönmez

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Emre Sönmez' Alıntı:
sizce nasıl 80+

Olabiliri, ama 214 TL buna vericeğine neden önerdiğim Aerocool 244 TL 'lik olan modeli almıyorsun anlamadın. Ben Akasa markasının sadece Soğutma ürünlerini başarılı bulurum açıkçası.

üstad o 250 civarına çıkamıyorum 200tlye bile zor çıkıyorum o yüzden

KS

Emre Sönmez

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Enes Değirmenci' Alıntı:
High power tam f/p ürünü

f/p kasıt nedir ? açar mısınız pek bilgim yok fiyatına göre performansmı yoksa fiyatına göre üstün performans mı?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri