Güc Kaynaksız Kasa Öneri

Muamma61

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
Bütce : 1.3k falan

Kasa bos olsun güc kaynagına gerek yok. Ön panel Mesh, temperli cam ve dikey tutma olursa iyi olmazsada olur

Kullandıgım parcalar

FX speedster SWFT 309 RX 6700 Core RX-67xlkwfdv 160 bitgddr6 10 GB ekran kartı
Intel Core i5-12400F 2.50GHz (Turbo 4.40GHz) 18MB cache LGA1700 12.nesil işlemci - tray
ID-Cooling SE-214-XT RGB 4pin PWM 120mm işlemci soğutucu (random Spectrum lighting)
Gigabyte H610M h DDR4 Intel LGA1700 DDR4 Micro ATX anakart fiyatları, özellikleri ve yorumları
Kioxia Exceria 500GB NVMe M.2 SSD
Team T-Force Vulcan TUF Gaming alliance tltYD416G3200HC16FDC01 16 GB (2x8) DDR4 3200 MHz CL16 RAM fiyatları ve özellikleri
High Power 600W 80+ Gold performance gd aktif PFC güç kaynağı (HP1-J600GD-F12s)
Güzel insan kasa önerisi olarak bu paylaşacağımın siyahı da var senin hangisi hoşuna giderse alabilirsin. Ayrıca 4 gün önce aynısını arkadaşa aldırdım sırf görüp denemek için kasa fiyat perfonmans ürünü gerçekten beklemiyordum böyle olmasını güzeldi yani kablo toplama yeri de fena değildi. kabloların olduğu yerde güzel yer var rahatlıkla sığıyor.

ek olarak önü mesh tül var sanıyordum orada değilmiş ama argb fanlarla şık durdu beyaz
Bir de fan kontrolcü için kontrol merkezi var fanların hepsini bir yere bağlamak için bu da bu kasaya oldukça artı kazandırıyor :)

Babapro21

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
98
harbi sapphire daha serin çalışıyormuş lmao xfx hertürlü daha iyi sapphireden
Hocam sende okudugunu anlamada sıkıntı var
BENDE DAHA İYİ DEDİM ZATEN Ç

Referans kart değil MHZ otomatik olarak artıyor bu şekilde bir özelliği var
Herseyin bir sınırı var nasil en cok OC yapilabilen kart Galax Hof sa bu durum onun ixinde geçerli sen referans a OC yapimca normal kart kullanicisi yapamiyor mu sanki
Seni kim profesyonel üye yaptıysa ona selam olsun

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
Hocam sende okudugunu anlamada sıkıntı var
BENDE DAHA İYİ DEDİM ZATEN Ç

Herseyin bir sınırı var nasil en cok OC yapilabilen kart Galax Hof sa bu durum onun ixinde geçerli sen referans a OC yapimca normal kart kullanicisi yapamiyor mu sanki
Seni kim profesyonel üye yaptıysa ona selam olsun
Referans model değil dedim ilk soruna MHZ düşük dediğin için de Kart ısı değerlerine kullanımına göre otomatik MHZ artırıyor başlangıç frekansı düşük olması yanıltmasın diye dedim. AMD kartlarda bir OC yap bakalım Fabrika çıkışlı OC kart ile aynı olacak mı. Sen kartın hangi değerlerde stabil çalıştığın bilmeden nasıl OC yapacaksın. Wattman yer gelir forumlarda ağlarsın sonra. Kullanmadığın ürün hakkında boş yorum yapma bizzat kullandığım ürün olduğu için arkadaşa önerdik yarın öbür gün senin önerdiğin kartta problem çıkınca burada olacakmısın?

Orada koskoca PULSE yazıyor referans olma ihtimali var mı he

Son düzenleme:

Babapro21

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
98
Referans model değil dedim ilk soruna MHZ düşük dediğin için de Kart ısı değerlerine kullanımına göre otomatik MHZ artırıyor başlangıç frekansı düşük olması yanıltmasın diye dedim. AMD kartlarda bir OC yap bakalım Fabrika çıkışlı OC kart ile aynı olacak mı. Sen kartın hangi değerlerde stabil çalıştığın bilmeden nasıl OC yapacaksın. Wattman yer gelir forumlarda ağlarsın sonra. Kullanmadığın ürün hakkında boş yorum yapma bizzat kullandığım ürün olduğu için arkadaşa önerdik yarın öbür gün senin önerdiğin kartta problem çıkınca burada olacakmısın?

Orada koskoca PULSE yazıyor referans olma ihtimali var mı he
Hocam ben xfx in hepsini kullandim suanda da kullanıyorum miningden dolayı
Bu pulse serisi saphirin referans i nasilsa asusun da referans AMD kartı olduğu gibi;

Screenshot_2023-01-01-11-50-05-013_com.opera.browser.jpg
...
Öncüllu markalar referans kart yapıyor

O dediğin model en berbat modeli senin yaptığın asrock Challenger la powercolor fighter veya SAPHİRE PULSE karsilastirmk gibi ya da
ASUS TUF la ASUS DUAL karşılaştırmak gibi
Temel ve artilimis da da daha iyi XFX
IMG_20230101_115455.jpg
...

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
Hocam ben xfx in hepsini kullandim suanda da kullanıyorum miningden dolayı
Bu pulse serisi saphirin referans i nasilsa asusun da referans AMD kartı olduğu gibi;

Ekli dosyayı görüntüle 13392
...
Öncüllu markalar referans kart yapıyor

O dediğin model en berbat modeli senin yaptığın asrock Challenger la powercolor fighter veya SAPHİRE PULSE karsilastirmk gibi ya da
ASUS TUF la ASUS DUAL karşılaştırmak gibi
Temel ve artilimis da da daha iyi XFX
Ekli dosyayı görüntüle 13393
...
RX 6700 ÜN REFERANS KARTI YOK.
İŞTE XFX TEMEL FREKANS OLARAK ÖNDE BU DA SIKINTILARA SEBEBİYET VEREBİLİYOR. SAPPHİRE SİSTEMİN GÜÇ TÜKETİMİ VE DİĞER ETKENLERE GÖRE BELLİ MİKTARDA ARTIYOR BU ETKENLER AMD KARTLARDA ÇOK ÇOK ÖNEMLİ

Babapro21

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
98
RX 6700 ÜN REFERANS KARTI YOK.
İŞTE XFX TEMEL FREKANS OLARAK ÖNDE BU DA SIKINTILARA SEBEBİYET VEREBİLİYOR. SAPPHİRE SİSTEMİN GÜÇ TÜKETİMİ VE DİĞER ETKENLERE GÖRE BELLİ MİKTARDA ARTIYOR BU ETKENLER AMD KARTLARDA ÇOK ÇOK ÖNEMLİ
Hocam artırılmış mhz de de Xfx daha çok
Ve ben full xfx kullandım Allah a şükür bi sıkıntı yaşamadım
Ve o model zaten low profile ayni asus dual powercolor fighter gibi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri