Güvenilir Windows 11 Key Nerede Var?

hasanwesntt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Yeni sistemimde maalesef Key sorunu var ucuz güvenilir nereden çözebilirim?
Sağlam Lisans güvenilir diyorlar almalı mıyım_

crab_man_

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Virüs gibi sorun oluştu mu?
virüs durumu yok hocam siz satın alıyorsunuz mesai saatleri içinde hemen (bazen 1 dakika bile geçmeden) mail yoluyla key i gönderiyorlar

virüs durumu yok hocam siz satın alıyorsunuz mesai saatleri içinde hemen (bazen 1 dakika bile geçmeden) mail yoluyla key i gönderiyorlar
bi ara arkadaşımda aldı kullanılmış key çıktı ama müşteri hizmetleri yardımcı oldu ve sorunu çözdüler

mert.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
92
Kendim ve bir kaç kişiye bizzat sağlamlisanstan windows key aldım. Güvenilirdir. Virüs falan olmaz orjinal windows.
Softexen'den de office 2021 pro plus key aldım. Orada fiyatlar daha ucuz ancak oradan windows key almadım. Oraya da bakabilirsiniz.

KS

hasanwesntt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7

bi ara arkadaşımda aldı kullanılmış key çıktı ama müşteri hizmetleri yardımcı oldu ve sorunu çözdüler
Aldım şu an ama nedense islemcimin kullanı mı arttı normal mi oem aldım

crab_man_

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Aldım şu an ama nedense islemcimin kullanı mı arttı normal mi oem aldım
hocam virüs olmaz merak etmeyin siz paronayaklık ediyorsunuz. dosya falan indirmiyorsunuz mailden gelen key'i kopyalayıp aktivasyon yerine yapıştırıyorsunuz sadece😁

emreeedagg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45
cmd komutuyla yapabilirsin benim abim 2023 ocak ayında almıştı pc cmd komutuyla w10 aktif etti kullanıyor hala sorunsuz

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri