Yardım Güvenli İnternet Çok Gerekli Mi?

1453Goktug

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Hocam selamlar. Türk Telekom kullanıyorum ve güvenli internet açık. Oyun oynamak istiyorum VPN ile giriyorum ama çok ping çıkıyor. Oynanmaz hale geliyor. Acaba Güvenli İnternet zımbırtısını kapasam en fazla ne olabilir ya da ne olur? Bir de kapanmamasını isteyen aile fertlerim de var. Ne yapmalıyım?

mehmeticikisi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
guvenli internete para verecegime internetimi turknet yaparim guvenli net parasinida ekleyip

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Hocam selamlar. Türk Telekom kullanıyorum ve güvenli internet açık. Oyun oynamak istiyorum VPN ile giriyorum ama çok ping çıkıyor. Oynanmaz hale geliyor. Acaba Güvenli İnternet zımbırtısını kapasam en fazla ne olabilir ya da ne olur? Bir de kapanmamasını isteyen aile fertlerim de var. Ne yapmalıyım?
Güvenli internet bazı online oyunlarda, mesela bende r6 da sorun çıkartıyor kapattırmazsam. Hep kapattırıyorum.

KS

1453Goktug

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Güvenli internet bazı online oyunlarda, mesela bende r6 da sorun çıkartıyor kapattırmazsam. Hep kapattırıyorum.
hocam ben de GTA V online oynamaya çalışıyorum ama sadece çalışıyorum yani o ping VPN ile birlikte çekilmiyor. Bir de bir aile fertim var kapanmaması için ısrar ediyor. Napacağımı bilemedim gitti.

hiçbir işe yaramiyor sadece oyundaki sunuculara girişi kapatiyor dedigigm gibi guvenli nternet parasinida ekleyip turknete geçerim
hocam onu ben de anladım ama hadi gelin onu aileme anlatın :)

mehmeticikisi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
hocam ben de GTA V online oynamaya çalışıyorum ama sadece çalışıyorum yani o ping VPN ile birlikte çekilmiyor. Bir de bir aile fertim var kapanmaması için ısrar ediyor. Napacağımı bilemedim gitti.

hocam onu ben de anladım ama hadi gelin onu aileme anlatın :)
ailenize lutfen bu yaziyi gösterin kasperskydan bir turk bu yaziyi yazmiş

yazi (guvenli internete gerçekten gerek yoktur guvenli interneti boşa para vermek olarak açikliyorum şahsen guven li internernete para verecegime kaspersky standart urununu alip cihazlarima uygularim) diye bi açiklama yapilmiş

KS

1453Goktug

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
ailenize lutfen bu yaziyi gösterin kasperskydan bir turk bu yaziyi yazmiş

yazi (guvenli internete gerçekten gerek yoktur guvenli interneti boşa para vermek olarak açikliyorum şahsen guven li internernete para verecegime kaspersky standart urununu alip cihazlarima uygularim) diye bi açiklama yapilmiş
anladım hocam denerim ama yüzde seksen başarısız olucam gibi :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri