Güvenmeli Miyim ?

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
Selam arkadaşlar,

Sahibinden üzerin eski ps4 konsolumu ilana koymuştum bugun bir arkadaş arayım +100tl verip eve gelip çalışıyor mu diye denemek istedi ne demeliyim güvenmeli miyim bıç fln çekme ihtimali var 7ye kadar çalışıyorum 8de gelecekmiş

Moderatörün son düzenlenenleri:

GravediggerDemon

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
44
arkadaşlar sahibinden üzerin eski ps4 konsolumu ilana koymuştum bugun bir arkadaş arayım +100tl verip eve gelip çalışıyormu diye denemek istedi ne demeliyim güvenmeli miyim bıç fln çekme ihtimali var 7ye kadar çalışıyorum 8de gelecekmiş
bi sorun olacağını sanmıyorum şayet konuşmalarından vb. güvensiz ise size kalmış birşey

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,963
bı tane bıcak al pantolun arkasın sok sakla bıcak cekerse sende cek artık kım once sokarsa bıcagı yada arkadasını cagır o bıcagı alsın belıne koysun sende koltugun kenarına koy 2v1 sansınız yuksek olur
bu ne lan ahahahah

evde baban olmuycak mı
ayrıca neden bıçlasın bir sebep versene

Servet Sayar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
254
Klasik ya o evde deneme olayı, abartılacak bir şey yok bence. Elemana güvenmiyorsan olmaz de, illa gelmek istiyorsa evine arkadaşın olur ailenden birisi olur durur yanında.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,113
arkadaşlar sahibinden üzerin eski ps4 konsolumu ilana koymuştum bugun bir arkadaş arayım +100tl verip eve gelip çalışıyormu diye denemek istedi ne demeliyim güvenmeli miyim bıç fln çekme ihtimali var 7ye kadar çalışıyorum 8de gelecekmiş
2 kişi olun birinizde bıçak diğerinde satır olsun illa korkar

decameron09

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
satır ne olm dbd mi oynuyorsunuz babasıda testere ceksın ıcerden olmadı :D :D

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
Bence tanıdığında falan varsa tabanca emanet al arkadaşındada balta keser falan olsun en iyisi

POLAT ALEMDAR_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
324
Kuzen lazımsa 2 keleş ayarlayalım. Arkadaşını da çağır ters bir hareket yaparsa gereğini yaparsınız. 😂

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
ne blm yanı normal bı sekılde satmak varken dırekt eve gleıp denemek ıstedı
Denemek istemesi gayet normal, üründe sıkıntı olup olmadığını denemesi lazım.

Cumartesi günü 2.el sistem almaya gittik arkadaş ile denedik test yaptık geldik, gayet normal bir durum.

KS

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
Denemek istemesi gayet normal, üründe sıkıntı olup olmadığını denemesi lazım.

Cumartesi günü 2.el sistem almaya gittik arkadaş ile denedik test yaptık geldik, gayet normal bir durum.
denemek deil 1-2 el pes atalım diyor 1-2 dk bakarsın cd takarsın açılır ama adam 15-20dk ps atak diyor

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
denemek deil 1-2 el pes atalım diyor 1-2 dk bakarsın cd takarsın açılır ama adam 15-20dk ps atak diyor
Tekin bir yerde oturmuyorsan güvenmeyebilirsin ve reddedebilirsin, kaç yaşındasın bilmiyorum, yakın arkadaşlarından veya küçüksen kendinden büyük gelebilecek birisi var ise çağırabilirsin.

Bir sürü ihtimal var, bazı konsollarda oyun birkaç dakika çalıştıktan sonra konsol vs kapanabiliyor belki arıza var mı diye kontrol etmek istiyordur yada anormal derecede fan çalışıyor mu vs vs kontrol etmek istiyordur bilemem :(

Yada sırf pes oynamak için gelecektir :ROFLMAO:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri