H4 Far öneri

İsimsiz canavar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Selamün aleyküm Arkadaşlar bu konu burda biraz garip oldu ama h4 far alcam hangisini alcam özellikleri nasıl oluyor bilmiyorum honda dio motora takıcam en iyi aydınlatan far modelini benimle paylaşabilirmisiniz özelliklerinde neye dikkat etmeliyim.

Buraqq

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
336
Selamün aleyküm Arkadaşlar bu konu burda biraz garip oldu ama h4 far alcam hangisini alcam özellikleri nasıl oluyor bilmiyorum honda dio motora takıcam en iyi aydınlatan far modelini benimle paylaşabilirmisiniz özelliklerinde neye dikkat etmeliyim.
Hocam narva markası görürsen alabilirsin baya kaliteli marka senin için araştırayım biraz yinede.

Buraqq

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
336
Bide hocam dio'ya h4 far takıldığına eminsiniz değilmi?

Alpi37

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
58
CSP Led'li Joyecar markasının F/P ürünleri var. Onları araştırmanızı öneririm. Piyasadaki çoğu ledler COB led olarak geçiyor. CSP lede göre COB ledler ışığa çok fazla dağıtıyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri