H610M Argb Desteği Var Mı?

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016
Yani hocam detaylandirir misin bu sorun neye yol açıyor
Secure Boot W11 kullanırsan fifa 23 , valorant oynamak için açman gerekiyor. Gigabyte anakartta açınca ekran gelmiyor bios yazdırmak gerekiyor ya da Grafik kartı olan işlemci takıp biosdan geri kapatmak gerekiyor. Bios yazdırmak için 2 seçenek var garanti ve bilgisayarcı. Bilgisayarcı 200-300 TL gibi ücrete yapar. W10 kullanırsa açaman gerekmiyor

KS

Berkant57

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
Secure Boot W11 kullanırsan fifa 23 , valorant oynamak için açman gerekiyor. Gigabyte anakartta açınca ekran gelmiyor bios yazdırmak gerekiyor ya da Grafik kartı olan işlemci takıp biosdan geri kapatmak gerekiyor. Bios yazdırmak için 2 seçenek var garanti ve bilgisayarcı. Bilgisayarcı 200-300 TL gibi ücrete yapar. W10 kullanırsa açaman gerekmiyor
Bu sadece gigabyte b660 tüm serilerinde mi gerekiyor ?
Suanki anakartim da gigabyte böyle bir sorunla karşılaşmadım win 11 attim sadece valorantta tpm ayarını actim

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016
Bu sadece gigabyte b660 tüm serilerinde mi gerekiyor ?
Suanki anakartim da gigabyte böyle bir sorunla karşılaşmadım win 11 attim sadece valorantta tpm ayarını actim
Tüm gigabyte anakartlarda var

Şuan sende açık diyelim bios güncelledin otomatik kapanıyor sonra tekrar açman gerekiyor bu sefer bu hatayı alabilirsin yani kesin olarak hatayı almazsın ve ya alırsın diye birşey yok

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri