Hacker Dizi/Film Önerisi.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Selam Arkadaşlar,

İzlediğiniz ve sevdiğiniz hacker dizi/film var mı?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Deniz Koloğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
çağdaş ışık hocamın da dediği gibi mr robot var en bilinen o iyi dizidir hack sahneleri gerçektir uydurma değildir ama konusu bir süre sonra sıkmaya başlıyor

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Hackerden daha çok eski incici tayfanın bayıldığı V For Vendetta izleyebilirsiniz. :D

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Aaa hocam olmazsa olmaz eskiden herkes maskeyle dolaşıyordu 2012 2015 arası :D:D
Ahaha asla unutmayız hocam onları onları takan gençler şimdi evlenme yaşına geldi. Hack gruplarından omegleci tayfaya ergen çocuktan yaşlı teyzeye gezi parkı olayarına kadar dayanıyor ülkede rağbet gören sayılı itemler arasında. :D

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Şaka yapıyorum :ROFLMAO: . Güzel diziydi , ama bana göre daha iyileri vardı. İsmini unuttum bir tane vardı çok güzeldi.
Hatırladım hocam "Ben kimim?" di. Mutlaka izleyin. İzlediğim en iyi hacker filmi.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Ahaha asla unutmayız hocam onları onları takan gençler şimdi evlenme yaşına geldi. Hack gruplarından omegleci tayfaya ergen çocuktan yaşlı teyzeye gezi parkı olayarına kadar dayanıyor ülkede rağbet gören sayılı itemler arasında. :D
Efsanevi İtem :D:D:D Satılmaz Satın alınmaz.

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Galiba tüm hacker filmlerini izledim :D . The social network 'e 2 başladım bitiremedim. Heralde onu bitiririm.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri