Hacker Dizi/Film Önerisi.

bugiblack

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
hocam hacker filmi değil de süper kahraman dizisi önerebilirim. Dizi the boys, kesinlikle izlemeni tavsiye ederim, en iyi süper kahraman dizisi olabilir

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Dediğiniz dizideki baş karakter sinemaya gittiğinde bu cümleyi söyledi. Onu dedim.
Vay hain başrol ve yazar! Boykot ediyoruz artık o diziyi :D

Who am i
Blackhat
The billion dollar code
Sosyal Ağ (hacker değil ama Facebook kurucusu Mark Zuckerberg ve arkadaşlarının hikayesi)
iBoy (Bu da tam hacker sayılmaz aslında.. Bir kaza sonrası beynine telefon parçası girmesiyle birlikte teknolojik aletlere erişebiliyor)
Anonymous 2016

Snowden

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Vay hain başrol ve yazar! Boykot ediyoruz artık o diziyi :D

Who am i
Blackhat
The billion dollar code
Sosyal Ağ (hacker değil ama Facebook kurucusu Mark Zuckerberg ve arkadaşlarının hikayesi)
iBoy (Bu da tam hacker sayılmaz aslında.. Bir kaza sonrası beynine telefon parçası girmesiyle birlikte teknolojik aletlere erişebiliyor)
Anonymous 2016

Snowden
Who am i izlediğim en iyi hacker filmi.
Sosyal ağ'nın yarısını izledim ona tekrar başlicam.
Snowden izledim oda güzeldi.
Anonymous izlemedim , listeme aldım teşekkürler.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Selamlar,

Person Of Interest isimli eski ve çok kaliteli bir dizi var. Tam sizin aradığınız kriter mi bilemedim ama izlenmesi gereken kaliteli bir yapımdır.

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
kankacım film demiyorum DİZİ diyorum, en iyi süper kahraman dizisi diyorum. Senin dediğin Tony Stark film serileri benim dediğim her bölümü bir saat olan bir dizi, aralarında fark var.
Tamam dostum boşver . Dizi diyorsak Hawkeye benim için en iyi süper kahraman dizisi o zaman :D .

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri