Hafta Sonuna Özel PCH Sistem Tahmini

Cefika

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Bu arada 21.50 gibi yine stoklar geldi ilginç bir şekilde inşallah alabilen almıştır 3 arkadaş aldık birer tane sistemleri yükselttik :D

Sinan705

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
23
Bu arada 21.50 gibi yine stoklar geldi ilginç bir şekilde inşallah alabilen almıştır 3 arkadaş aldık birer tane sistemleri yükselttik :D
Montajlı gelsin ya da ayrı ayrı gelsin diye seçenek hangi aşamada seçiliyor ya da öyle bir seçenek varmı?

Cefika

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Montajlı gelsin ya da ayrı ayrı gelsin diye seçenek hangi aşamada seçiliyor ya da öyle bir seçenek varmı?
Valla arkadaşlarım alırken yanlışlıkla montajsız seçmişler hızlı olmak için ben yetişemedim diye üzülüyordum sonra bir baktım stok girmişler yine aldım direkt ama ben alırken de montajlı veya montajsız diye seçenek yoktu. Sepete eklemeden önce aşağıda parçaları gördüğümüz kısımda seçiliyordu.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874

benbaaris

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44
tüm bileşenlerin msi olması ön plana cıkartıyordu pc yi ki fiyatına göre yeterli bi sistemdi bence tek tek toplamada minimum 13k ya kadar bulabildim ben ama kasa 10k ydı 3k az bi para değil gibi

giriş segment nvidia oldu bence orta segment amd olur 6700xt 6750xt civarı cıkacağını düşünüyorum işlemcide r5 5600x olabilir gibi
yapmazlar böyle bir şey sadece rx 6750 xt 10-11k bro kafan mı iyi

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
608

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri