Hangi 7.1 Kulaklığı Tercih Etmeliyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

warpeace66

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Merhaba  herkese "hayırlı güzel iyi efsane ince kara beyaz" cumalar. Fırsatlar bukadar iyiyken bir kulaklık satın almak istiyorum. 3 tane kulaklık arasında kaldım bütçem max 200 tl üstüne 3 tane kulaklık buldum bunlardan hangisini tercih etmeliyim başka tavsiyelerinizde olur teşekkür ederim şimdiden iyi forumlar.

1-)Gamepower medusa 7.1
2-)Gamepower Luna 7.1
3-)James Donkey 712

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Medusa eskidi artık Luna Pro 7.1 veya 712 tercih edebilirsiniz ki ben olsam 712 alırdım hem daha yeni hemde bu fiyat bandındaki kulaklıklar neredeyse aynı özelliklerde oluyorlar. 712 sizin için daha iyi bir tercih olacaktır. Ancak Luna Pro 7.1 'in fiyatı ile 712 aynı fiyattalar ikiside 200 TL bandında karar sizin ikiside pişman etmez kada kafaya denk kulaklıklar.

KS

warpeace66

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
ugur.gozaydin' Alıntı:
Medusa eskidi artık Luna Pro 7.1 veya 712 tercih edebilirsiniz ki ben olsam 712 alırdım hem daha yeni hemde bu fiyat bandındaki kulaklıklar neredeyse aynı özelliklerde oluyorlar. 712 sizin için daha iyi bir tercih olacaktır. Ancak Luna Pro 7.1 'in fiyatı ile 712 aynı fiyattalar ikiside 200 TL bandında karar sizin ikiside pişman etmez kada kafaya denk kulaklıklar.

kusura bakma yeni gördüm geç yanıtlıyorum bilemedim mikrofon kalitesi olarak luna ya iyi dediler ses olarak 712 e ama taş kağıt makasın kazananı 712 çıktı yarın 6 taksit ile almayı düşünüyorum hiiiiiiiiiiiç 199 tl veremem  :) :) :) :). Teşekkür ederim gene fikirlerin için.

Enes Değirmenci' Alıntı:
hangisini ucuza bulursan kap hocam Uğur'unda dediği gibi denk ürünler

712 yi kapacağım çünkü artık kulak içi  ve kalitesiz normal kulaklık kullanmak artık istemiyorum. Kulaklıklarda çok şanssızım ilk kulaklığım snoppy sn r8 (40tl) idi mikrofonu kısa olduğu için çöpü boyladı yırtılmaya başladı. Gittim hs130(29tl) du samsungun onu aldım oda koptu :D. Gittim xaominin kulaklığını aldım   pistol basic(30tl) duruyor efsane çalışıyordu sağ tarafı ya kirden yada başka sebeplerden dolayı %70 ses veriyor  onu telefon kulaklığı yaptım. Gittim JBL C100 (60tl) onu aldım güzel problemi yok ama terimimi mazur görün kulak feti..nden sıkıldım artık kısaca :D. Adam akıllı bir ürün kullanmak istiyorum bakalım alıcam yarın 712 i neler değişecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri