Öneri Hangi̇ Assasins Creed Oyunu Alinmali

Salo914

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Hiç assasins creed oyunu oynamadım. Ubisoft store da cok ucuzlar fakat ben steamden almak istiyorum. Bunlar indirimdeymis hangisini önerirsiniz
Assassin's Creed® Origins
Assassin's Creed® III Remastered
Assassin’s Creed® IV Black Flag™

Sani

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Dostum Korsancılık oyunu istiyorsan Ac4 Black flag alabilirsin.Oyunun yüzde 85 i korsancılık üzerine çok az kısmı suikast ile ilgili. En çok sevilen oyunlardan biridir AC 4 Black Flag.

Assasins's Creed Origins daha çok rpg öğeleri var The Witcher 3 tarzı diyebilirim.Rpg temelli olan ilk AC oyunudur AC Odysey ve AC Valhalla kadar çok tavsiye edilmez.Ortalama bir oyundur.

Assasin's Creed 3 te de yine Korsancılık temelleri var.İlk burda gemi savaşları başlıyor.Amerika Devrimini anlatıyor.Yine ortalama bir oyundur.

KS

Salo914

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Dostum Korsancılık oyunu istiyorsan Ac4 Black flag alabilirsin.Oyunun yüzde 85 i korsancılık üzerine çok az kısmı suikast ile ilgili. En çok sevilen oyunlardan biridir AC 4 Black Flag.

Assasins's Creed Origins daha çok rpg öğeleri var The Witcher 3 tarzı diyebilirim.Rpg temelli olan ilk AC oyunudur AC Odysey ve AC Valhalla kadar çok tavsiye edilmez.Ortalama bir oyundur.

Assasin's Creed 3 te de yine Korsancılık temelleri var.İlk burda gemi savaşları başlıyor.Amerika Devrimini anlatıyor.Yine ortalama bir oyundur.
Sagol

Sani

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
vallaha bir kaç ac oyunu denedim ama unity deki zevki hiçbirinden almadım
Unity de çok iyidir.İlk Yeni konsollara çıktığında optimizasyonu kötüydü fakat düzelttiler.Unity de Fransız Devrimi konu olarak var.Unitye başlayacaksanız Assasin's Creed Rogue Son suikast görevini izleyin veya hikayesini.

laptop almak isteyen adam

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
25
vallaha onu bunu bilmem 1 tane bug görmedim 1 tane hata görmedim ortam çok iyi hareketler çok iyi en iyi ac oyunu co op da az eğlenmedik değil yani efsane ötesi oyun mekanikler vs harika olay akışı hikaye en iyisi

Sani

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
vallaha onu bunu bilmem 1 tane bug görmedim 1 tane hata görmedim ortam çok iyi hareketler çok iyi en iyi ac oyunu co op da az eğlenmedik değil yani efsane ötesi oyun mekanikler vs harika olay akışı hikaye en iyisi
Hikaye tarafında AC2 ye özeniyor zaten. Çapkın bir delikanlıyı yönetiyoruz. Birbirlerini seven iki karşıt görüşlü insanların hikayesi bu.Oyun şuan gayet iyi çalışıyor 2014'te ilk çıktığında kötüydü oyunu düzelttiler şuan gayet iyi oynanır

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri