Hangi İnternet Sağlayıcısını Tercih Etmeliyim

Ephesus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Türk Telekom kullanıyorum şuan ancak 1 ay önce bakım oldu ve altyapı güçlendi 82mbps oldu benim paketim 16mbps Türk Telekom da 100mbps ye çıkmak 200tl diğer sağlayıcılarda 140-160 arası değiştirmek istiyorum bundan kaynaklı. Sizce hangisine geçmeliyim ?

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
324
Türk net tercih ediyorum ben bir sıkıntısını çekmedim. Tavsiye ederim. Diğerlerine fazladan para vermek benim için gereksiz geliyor.

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
Türk Telekom bazı bölgelerde kendisinden başka internet sağlayıcılara izin vermeyebiliyor. Bu duruma istisna TurkNet var. Ben kullanıyorum ve gayet memnunum.

Operatörlere sorarsanız altyapınız Türk Telekom'a ait ise bilgi vereceklerdir.

Eğer öyle bir durum söz konusu değilse Millenicom da tercih edilebilir. Şuan 100mbps download verdikleri paket indirimde 105tl.

KS

Ephesus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Türk Telekom bazı bölgelerde kendisinden başka internet sağlayıcılara izin vermeyebiliyor. Bu duruma istisna TurkNet var. Ben kullanıyorum ve gayet memnunum.

Operatörlere sorarsanız altyapınız Türk Telekom'a ait ise bilgi vereceklerdir.

Eğer öyle bir durum söz konusu değilse Millenicom da tercih edilebilir. Şuan 100mbps download verdikleri paket indirimde 105tl.
Kurulum işlemi nasıl oluyor aldıktan sonra

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
TurkNet'in internet sitesinden başvuru yapıyorsunuz. Onlar sizin için transfer işlemini hallediyor. Size içinde bir kaç tane belge olan bir pdf dosyası veriyorlar. Bir yazıcıdan belgeleri çıkartıp, imzalayıp, TurkNet'e kargoluyorsunuz. Size modemi kurarken kullanmanız gereken kullanıcı adı ve şifreyi iletiyorlar. Modeminizi onlarla birlikte kurup kullanıyorsunuz.

Modem için inceleyebilirsiniz.

Not: Sanırsam TurkNet için geçerli olan altyapı mevzusu Millenicom'da da aynı şekildeymiş

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri