Hangi Interneti Almalıyım?

omersseven

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
52
Merhaba sabah ttnet'e gittim bana adresimin max 35mpbs alabilirsiniz dediler ama ben 2 hafta önce türknet'ten 80 ,90 mbps'yi görmüyordum ama ttnet max 35 diyor bu nasıl oluyor.Netspeed diye bir firima önerdiler sizce nasıldır onlar bana 61 Mbps alabilirsiniz dedilerki gelecek ekip test yapacak 90 mbps'yi görürse teste sabitleyiciyi 90 a ayarlıyacaklar hem sabit bir internetiniz olacak birde dalgalanma olmaz sizce hangi firimayi tercih etmeliyim sizin bana bir öneriniz varmı yada netspeed kullan varsa memnuniyeti nasıl.

Timurlenk34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
37
Hocam ben burada (Kiev) 1000 mpbs + tv dahil aylık 350 Grivna yani 225 TL veriyorum. Sizin için üzüldüm :cry:

1686739060046.png

KS

omersseven

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
52

Qlay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
Burada alacağın maksimum hız 100, o da dayın felan olursa...
bizde bu hallerde işimizi görüyoruz...

Son düzenleme:

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Millenicom öneririm yıllardir kullanıyorum hiç sorun yaşamadım şükür.

rrynes

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
kendi alt yapısı varsa türk net ama yoksa sorun yaşayabilir mesela benim yaşadığım gibi hızım 0.10 mbps ye inebilir ve çözüm de sunmuyorlar bu konuda

Son düzenleme:
KS

omersseven

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
52
kendi alt yapısı varsa türk net ama yoksa sorun yaşayabilir mesela benim yaşadığım gibi hızım 0.10 mbps ye inebilir ve çözüm de sunmuyorlar bu konuda
Hocam ben önceden zaten türknet kullanıyordum kalitesini biliyorum tekrar türknet abonesi oldum.kalitesinden ödün vermiyor. İndirimli li olarak türknet li olmak isteyen olursa referans kodunu veririm 41 tl indirimli abone olabilirler

Ultfrz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27
Merhaba sabah ttnet'e gittim bana adresimin max 35mpbs alabilirsiniz dediler ama ben 2 hafta önce türknet'ten 80 ,90 mbps'yi görmüyordum ama ttnet max 35 diyor bu nasıl oluyor.Netspeed diye bir firima önerdiler sizce nasıldır onlar bana 61 Mbps alabilirsiniz dedilerki gelecek ekip test yapacak 90 mbps'yi görürse teste sabitleyiciyi 90 a ayarlıyacaklar hem sabit bir internetiniz olacak birde dalgalanma olmaz sizce hangi firimayi tercih etmeliyim sizin bana bir öneriniz varmı yada netspeed kullan varsa memnuniyeti nasıl.
bakın.

dolaroldu8tl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Millenicom alabilirsiniz.

mehmeticikisi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
turknet diyenlere ozet geçeyin alt yapisi vdsl vdsl2 olsa fiber çeker kullanir altyapiyi zorlasaniz bile max olani alirsiniz

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri