Hangi İnterneti Kullanmalıyım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UmutAzrak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba hocalar. Aradan uzun zaman geçti ve kullandığım ttnetin taahhütü ocak ayında bitiyor. Geçen ay gerek enis kirazoğlunun gerek sizin videolarınızı izledim. Türknet aklımdaydı hep. Azönce videonuzun açıklama kısmını okudum. En uygunu yine türknet geldi. Başvuru yapacaktım. "binanızda bakır altyapı olmadığı için devam edemiyoruz" dediler. Sizce hangi internete geçmeliyim? Ttnete aylık 65tl ödüyoruz ve internet sadece ilk 10 gün azıcık hızlı oluyor. Oyunlarda çok problemim var :/

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
UmutAzrak' Alıntı:
Merhaba hocalar. Aradan uzun zaman geçti ve kullandığım ttnetin taahhütü ocak ayında bitiyor. Geçen ay gerek enis kirazoğlunun gerek sizin videolarınızı izledim. Türknet aklımdaydı hep. Azönce videonuzun açıklama kısmını okudum. En uygunu yine türknet geldi. Başvuru yapacaktım. "binanızda bakır altyapı olmadığı için devam edemiyoruz" dediler. Sizce hangi internete geçmeliyim? Ttnete aylık 65tl ödüyoruz ve internet sadece ilk 10 gün azıcık hızlı oluyor. Oyunlarda çok problemim var :/

Ocak ayından itibaren TTNet kota vs. her şeyi aynı paraya kaldıracaklarını açıkladı bence bir müşteri hizmetlerini ara detaylarını konuş öğren. Onun dışında millenicom 'un gerçek sınırsız tarifelerine bakmanıda tavsiye ederim. TürkNet iyi ancak arkadaşım kullanıyor yakımda tek şikayeti müşteri hizmetleri yok oluşu. Bir sorun olduğunda Mail bırakıyorum veya otomatik yanıt servisinden kayıt oluşturuyorum ve sorun en az 1 gün devam ediyor diyor. Bunu bilmen gerek ona göre tercih yap.

KS

UmutAzrak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam bu ttnetten hiç memnun değilim. Millenicom çok uygun görünüyor. Dairemize 47 mbps hız verilebilirmiş. Millenicom'a geçmeyi düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim :)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
UmutAzrak' Alıntı:
Hocam bu ttnetten hiç memnun değilim. Millenicom çok uygun görünüyor. Dairemize 47 mbps hız verilebilirmiş. Millenicom'a geçmeyi düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim :)

Yine çevremde birkaç arkadaşım kullanıyor gayet memnunlar Millenicom 'dan ayrıca izlemişsin videolarını madem Enis Kirazoğlu 'da Millenicom müşterisidir ve genelde hep memnun olduğunu söyler.

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
UmutAzrak' Alıntı:

Merhaba Umut; bu işlerin içersinde olan biri olarak söylemem gerekiyor ki Türk Telekom dışında bir internet sağlayıcısı seçmeniz sizin için çok daha iyi olacaktır.Ben Türk Telekom'da cihaz uzmanı olarak çalışıyorum 1 Ocak 2019'dan itibaren yeni fiyatlar fazlası ile yüksek olacaktır.

1 Ocak 2019'dan İtibaren Yeni Fiyat Listesi Aşağıdaki Görseldedir ; 

v6m9MO.png

KS

UmutAzrak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
teşekkürler arkadaşlar. ocakta millenicom'a geçeceğim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri