Soru Hangi Kulaklık Alınmalı

weenzy53

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Arkadaşlar Valornat oynuyorum 3 kulaklık arası kaldım sizce hangisi

1- Logitech g pro x V2 lightspeed
2-SteelSeries arctis pro
3- razer blackshark V2 pro

Hangisi sizce bütçe 12 bin

cemaziyelahir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Steelseries pro alma gücünüz yoksa arctics 9 tercih edebilirsiniz
12 Bin TL. bütçe belirttiği için ve almışken bir kere iyisi alınacaksa diye nova pro'yu önerdim. Eğer bütçe elinde peşin ise 12 bin peşin verilip kalan farkı taksitle bile alabilir. 3-4 bin'e 5-6 bin'e 7-9 bin'e de kulaklık var elbette. Arkadaşımız bu bütçe aralığında istiyorsa nova pro bence ;)

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Atılan tüm kulaklıkların çok kötü ve rezil kulaklıklar olması ASŞKDJALSKDJASLKDJ

siz buraya aldırış etmeyin attığımı alın hocam.

12 Bin TL. bütçe belirttiği için ve almışken bir kere iyisi alınacaksa diye nova pro'yu önerdim. Eğer bütçe elinde peşin ise 12 bin peşin verilip kalan farkı taksitle bile alabilir. 3-4 bin'e 5-6 bin'e 7-9 bin'e de kulaklık var elbette. Arkadaşımız bu bütçe aralığında istiyorsa nova pro bence ;)
Aynen bencede, nova pro fln, kalite kalite

cemaziyelahir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Atılan tüm kulaklıkların çok kötü ve rezil kulaklıklar olması ASŞKDJALSKDJASLKDJ

:ROFLMAO: Konu sahibi @Greewe_Greew'e soruyorum diğerlerini boş veriyorum dememiş "burayı boş verin" bu üslubunuz da hoş olmamış burası forum. "Arkadaşlar" demiş. sen öyle düşünüyorsun diye kimse senin gibi düşünmek zorunda da değil bence. Sadece kendi aranızda konuşacaksanız da özelden devam edebilir siniz. bu kulaklığın (HyperX Cloud III) ticaretini falan mı yapıyorsunuz. ;)

Son düzenleme:

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
:ROFLMAO: Konu sahibi @Greewe_Greew'e soruyorum diğerlerini boş veriyorum dememiş "burayı boş verin" bu uslubunuz da hoş olmamış burası forum. "Arkadaşlar" demiş. sen öyle düşünüyorsun diye kimse senin gibi düşünmek zorunda da değil bence. Sadece kendi aranızda konuşacaksanız da özelden devam edebilir siniz.
Bilmeden öneri yapmışsınız neden sizi taksın ki?

cemaziyelahir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Bilmeden öneri yapmışsınız neden sizi taksın ki?
Zannın fazlası haramdır kardeşim. Neyi ne kadar bildiğimi sen ne biliyorsun. Sizi mi takması gerekiyor?! Sizi neden takması gerektiğini foruma açıklayın o halde. Bu forum sadece senin söylediklerinin kale alınması gereken tahakküm bir yer mi ayrıca gerçekten inanılmaz kaba ve üslubun irreti edici.

"Aynen bencede, nova pro fln, kalite kalite" Tavrından, Üslubundan ticaret erbabı olduğun belli oluyor. Tamam o kulaklığı alsın sende faturanı kes hemen selametle...

Son düzenleme:

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,790

Onerdigim kulaklık dediğin gibi rezil bir kulaklık değil milletle dalga geçme.

KS

weenzy53

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13

Reis logi tercih nedenim spora yürüyüş yapıyorum. Airpots. Takmak artık çok ösıkıntı koşarken kulağımdan düşüyor hem günlük hayatımda hemde bilgisayar kullanmak için G pro alayım diyorum

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Reis logi tercih nedenim spora yürüyüş yapıyorum. Airpots. Takmak artık çok ösıkıntı koşarken kulağımdan düşüyor hem günlük hayatımda hemde bilgisayar kullanmak için G pro alayım diyorum
günlük kullanımda g pro hiç iyi değil ama biz anlatamıyoruz alın hocam

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri