Yardım Hangi Kulaklık Ve Uyumlu Çalışır Mı?

berkeuludogan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Arkadaşlar kablosuz kulaklık almayı düşünüyorum ama bilgisayarımda bluetooth veya wifi özelliği yok bu kulaklıklardan birini ve aşağıdaki aparatı alsam uyumlu çalışır mı? Hangi kulaklığı tavsiye edersiniz veya sizin farklı olarak tavsiye ettiğiniz 2.5-2.6k bandında kablosuz kulaklık var mı?

Aparat:

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,958
Şu modeli öneririm

emreeedagg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45
Arkadaşlar kablosuz kulaklık almayı düşünüyorum ama bilgisayarımda bluetooth veya wifi özelliği yok bu kulaklıklardan birini ve aşağıdaki aparatı alsam uyumlu çalışır mı? Hangi kulaklığı tavsiye edersiniz veya sizin farklı olarak tavsiye ettiğiniz 2.5-2.6k bandında kablosuz kulaklık var mı?

Aparat:
çalışır bende kullanıyorum usb bluetooth aparatını xbox 9.nesil gamepad takıp kullanıyorum mini bluetooth hoparlör de bağlayıp kullanıyorum

Streaker

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119

Aparat:
zaten aldığın kulaklık eğer sadece bluetooth değilse 2.4ghz üzerinden başlayacaksın o yüzden wifi annenizle ilgili endişelenmeyin gerek yok.

Bu arada kablosuz kulaklık olarak şunu önerebilirim:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri