Yardım Hangi Laptopu Almalıyım

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
567
DELLin e.kartını 140 watt diye yazmışlar Aceri birisi 110 watt demiş Diğerlerine bakmadım .Sen bildiğini al,Dell olsun.

Ahmet Selim

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Sizce bu bilgisayarlar arasından hangisini almalıyım?
Öncelikle attığın hp victuslar %100 srgb çıkmayıp %45ntsc çıkabiliyor,acer nitro 16 alıcağıma dell alırım orası size kalmış ama dell hem daha iyi bir soğutma sistemine sahip hem uzun sürede daha iyi götürür benim görüşüm.Isılar dellde daha yüksek olabilir çünkü işlemcisi çok güçlü ve Watt kısıtlaması yok ve arkadan beyaz aydınlatmalı klavye modellerinde alienware command center çalışmıyor.Çalışanlarda command center yada başka bi uygulama ile watt sınırı koymanız uzun süre için gerekli benim görüşüm.Loq’a değinmedim ama konuşmaya değmez gibi geliyor ram sizin için önemliyse tercih edilebilir.Attıklarınız arasından en f/p dell.Attığınız linkdeki Dell’in WASD tuşlarının etrafı kaplamalı olduğu için sanırsam 4bölgeli rgb var satıcıya sormanız lazım.Dell çok apır hem kendisi hem adaptörü ve ekranı Ips değil ama çok kaliteli VA panel hatta WVA diye geçiyor ismi.Ama yinede nitro 16 alınabilir ben pek Acer’a iyi bakamıyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri