Hangi monitör

Boomy819

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Asus vg247q1a modeli siparis etmistim va panel bir model 2700 tl ye siparis verdim fakat asus vg 249q1a modeli var ips panel bir monitor onun fiyati 2850 sizce va panel siparisimi iptal edip ips olan modeli mi alsam yoksa 3000 tl ye kadar onerdiginiz bir monitor varsa onu mu alsam Kısaca asus vg247q1a siparisimi iptal edeyim mi

KS

Boomy819

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Bence iptal edin o kadar para verip VA almayin.
Forumun yöneticilerinden biri iptal etmeyin dedi onun paneli daha iyi dedi sizin öneriniz nedir
Screenshot_20220716-221525_Chrome.jpg

KS

Boomy819

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Biraz tercih meselesi hocam TN panel seven de var. Kendiniz karar verin ben kesinlikle o paraya VA panel almazdim curved falan olsa neyse
Aslinda ben de attiginiz modele baktim onu begenmistim fakat dun gaming gen den yanlisikla va panel olani siparis vermisim gelince iade edip ips bir model aliyim diyorum

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
682
Aslinda ben de attiginiz modele baktim onu begenmistim fakat dun gaming gen den yanlisikla va panel olani siparis vermisim gelince iade edip ips bir model aliyim diyorum
Valla ben öyle yapardim size kalmış. Güzel bi ips panel VA panele gore cok farkeder. YouTubeden bakabilirsiniz. Ayrica ghosting VA panellerde daha yaygin

KS

Boomy819

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Peki 3000 bandinda en iyi monitor sizce ne

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri