Hangi Monitörü Almalıyım

efegulhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhaba başlıktakı gibi bütceme uygun monitör arıyorum sizce hangisini almalıyım veya bir öneriniz varmı bütceme uygun olacak şekilde. bütcem 3500 TL ve buna uygun birkaç monitör buldum
1.MONİTOR

2.MONİTOR

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
898
Merhaba başlıktakı gibi bütceme uygun monitör arıyorum sizce hangisini almalıyım veya bir öneriniz varmı bütceme uygun olacak şekilde. bütcem 3500 TL ve buna uygun birkaç monitör buldum
1.MONİTOR

2.MONİTOR
Bütçe artmıyorsa LG dışında pek alternatif yok gibi

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
750
Dostum senin dediklerine güveniyorum eminsin değil mi bunun daha iyi olduğuna çünkü diğerleri Lg dedi
LG nin o modoli görüntü konusunda baya kötü. Hız konusunda rakiplerine göre daha iyi. Attığım Acer ise hem görüntü hem hız olarak ortalama sayılır. Çoğunlukla FPS oyunları oynuyorsan LG alman bir bakıma daha iyi olur.

KS

efegulhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
LG nin o modoli görüntü konusunda baya kötü. Hız konusunda rakiplerine göre daha iyi. Attığım Acer ise hem görüntü hem hız olarak ortalama sayılır. Çoğunlukla FPS oyunları oynuyorsan LG alman bir bakıma daha iyi olur.
Genelde fps oyunu oynuyorum ama görüntüye de önem veririm

KS

efegulhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
@Lory dostum dediğin acer ıps monitörü mü almalıyım yoksa
VEYA
BU monitörü mü almalıyım bu son iki monitörün fiyatı 3400 TL ve bu ikisi va panel sence va panel olan bu ikisinden birini mi almalıyım yoksa senin önerdiğin Ips panel acer monitörü mü

(Sanada sürekli soru soruyorum kusura bakma lütfen)

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
898
VEYA
BU monitörü mü almalıyım bu son iki monitörün fiyatı 3400 TL ve bu ikisi va panel sence va panel olan bu ikisinden birini mi almalıyım yoksa senin önerdiğin Ips panel acer monitörü mü

G3 alınmaz, IPS al tabii ki de

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
750
VEYA

g3 alınmaz. MSi aslında fena değil alınabilir ama stoğu yok. İkinci el anca vardır.

KS

efegulhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
g3 alınmaz. MSi aslında fena değil alınabilir ama stoğu yok. İkinci el anca vardır.
Msi olan, tanıdığımın çok az kullandi sahibindene ilana koycakti fikrimi sordu biraz bekle ben alabilirim belki dedim daha yeni aldı alalı 1 yıl belki olmuştur temiz baktı. 3400 civarına alabilirim dedim oda tamam dedi yani bunu dersen 3400e msi olanı alabiliyorum ama bi 100-150 Tl daha verip senin dediğin ıps panel olanıda alabiliyorum hangisini yapmalıyım

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
750
Msi olan, tanıdığımın çok az kullandi sahibindene ilana koycakti fikrimi sordu biraz bekle ben alabilirim belki dedim daha yeni aldı alalı 1 yıl belki olmuştur temiz baktı. 3400 civarına alabilirim dedim oda tamam dedi yani bunu dersen 3400e msi olanı alabiliyorum ama bi 100-150 Tl daha verip senin dediğin ıps panel olanıda alabiliyorum hangisini yapmalıyım
Ghosting testi isteyip MSI alabilirsin. Renk konusunda sıkıntı çıkartmaz o model ama hız performansı şüpheli. Ghosting çoksa ips alırsın.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri