Hangi Tarayıcı Kullanıyorsunuz Ve Neden?

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
28
Böyle açılan birçok konu var fakat güncel olarak hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz ve artıları, eksileri neler?

okankygsz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42
Valla edge kullanıyorum.Chrome eklentilerini de kapsıyor.Uzun zamandır kullanıyorum.Galiba virüs taraması yapması benim için önemli güvenlik yani

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
130
Safari ve Chrome kullanıyorum, Chrome yılların alışkanlığı birde cayır cayır bellek var sorun olmuyor :)

wooserr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
36
tor browser yeni mi hocam ilk defa duyuyorum ve genelde hangisini kullanıyorsunuz ?
1714078549215.png

Bence brave farkını ortaya koyuyor...

mert.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
51
Brave kullanıyorum. Hem sekmelerim hep açık kalıyor, hem uzun süre kullanılmadığında ramden tasarruf için o sekmeye tekrar geçene kadar deaktif kalıyor, reklam yok, Anlık 17 sekme 1,6 gb ram tüketiyor.

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
''Google Chrome'' Bana göre daha hızlı ve istediğim uzantıyı rahat bir şekilde ekleme şansım oluyor, bir de ''Kaspersky'' antivirüsü kullanıyorum uzantıya Kredikartı/Bankakartını güvence altına alabiliyorum.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
816
Chrome, cihazlar arası sorunsuz aktarım ve senkronizasyon, chromecast ile kolay ekran yansıtma ve geniş eklenti desteği. RTX Video Super Resolution özelliği ile düşük kalitedeki videoları çok bozmadan iyileştirebiliyor ve YouTube gibi HTML 5 video oynatıcısı kullanan sayfaların altyazı dilini anlık olarak istediğim dile çevirebiliyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri