Hangi telefonu almalıyım

farukarabacak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar öncelikle merhabalar iPhone 12 pro telefonumu satmak zorunda kaldım ve yd Xiaomi mi 11t pro aldım ama gerçekten Apple'dan sonra hiç sarmadı beni telefon oyuncak gibi aynı 8k video çekme falanda hikaye kağıt üstünde var evet ama Apple'ın 1080p'si bile etmez sadete gelelim zaten zevk almadığım bir telefonu çok nadiren fotoğraf çekilicem bir telefona 9.5 k verdim işin özeti 5500 e note 11 pro almayı düşünüyorum telefon kullanma sebebim Netflix YouTube Instagram birde şarjı iyi gitsin derdindeyim kalan 4k para ile de Apple airpods alır keyfime bakarım diye düşünüyorum yani note 11 pro mu mi11t pro mu kağıt üstünde pek bir fark göremedim buraya kadar sabırla okuduğunuz için teşekkür ederim

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Elinizdeki telefondan Note 11 Pro ya geçmek mantıklı değil bence. Özellik olarak daha düşük gibi duruyor ve ben Note 11 serisini 10 serisinden bile daha kötü diye biliyorum. Şuan sizde ki telefon daha iyi.

KS

farukarabacak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Aslında bütçenizle 2. el X veya XS alınabilir.
Powerbank ile gezmek istemiyorum açıkçası ve baya eski bir telefon

Elinizdeki telefondan Note 11 Pro ya geçmek mantıklı değil bence. Özellik olarak daha düşük gibi duruyor ve ben Note 11 serisini 10 serisinden bile daha kötü diye biliyorum. Şuan sizde ki telefon daha iyi.
Evet bende duydum bu dediğinizi ama dediğim gibi özellikler bakımından aşırı farklı telefonlar değiller 4k cebime kalmış olur

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Powerbank ile gezmek istemiyorum açıkçası ve baya eski bir telefon

Evet bende duydum bu dediğinizi ama dediğim gibi özellikler bakımından aşırı farklı telefonlar değiller 4k cebime kalmış olur
Note 11 Pro yu hiç almayıp elinizde ki telefonla devam edemez misiniz ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri