Hangi Telefonu Almalıyım ?

MuzluEkmek

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba 1 ay sonra telefon almak istiyorum ama iki telefon arasında kaldım.
1 Telefon:
2 Telefon:
Kullanım şeklim şöyle olacak. Kamera ağırlıklı kullanmak istiyorum resimler videolar çekmek istiyorum kaliteli.
Oyun konusuna gelecek olursak. Clash Of Clans ve arasıra pubg mobil oynuyorum.
Genelde Facebook, Instagram, kullanıyorum uzun süre.
Depolama olarak 256 GB üstü olabilir.
Veya farklı bir telefon önerebilirsiniz kamera ve video kalitesi güzel olan.
Bütçem 13 bine kadar daha üstüne çıkamam.

Rya-

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Pocco hakkında pek bir bilgi sahibi değilim fakat note 12 pro hakkında bir kaç bilgim var öncelikle kamera konusuna gelicek olursak note 12 pronun kamerasının kalitesi gayet güzel geçtigimiz günlerde kullanan bir arkadaşıma denk geldigimde güzelce incelemiştim tatmin edici bir kamerası var ve videoları çekerken ekstra 1080p 60fps , 4k 30fps seçenekleri sunuyor bu bakımdan gayet güzel onun dışında zaten oyunlara gelicek olursak şuan kullanmakta oldugum note 9 pro bile tatmin ediyor 12 pro hayli hayli tatmin eder seni

KS

MuzluEkmek

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Pocco hakkında pek bir bilgi sahibi değilim fakat note 12 pro hakkında bir kaç bilgim var öncelikle kamera konusuna gelicek olursak note 12 pronun kamerasının kalitesi gayet güzel geçtigimiz günlerde kullanan bir arkadaşıma denk geldigimde güzelce incelemiştim tatmin edici bir kamerası var ve videoları çekerken ekstra 1080p 60fps , 4k 30fps seçenekleri sunuyor bu bakımdan gayet güzel onun dışında zaten oyunlara gelicek olursak şuan kullanmakta oldugum note 9 pro bile tatmin ediyor 12 pro hayli hayli tatmin eder seni
2 Side güzel duruyor ama işlemci olarak hangisi daha iyi onu anlamiyorum.
Beni uzun süre götürmesi lazım. Huawei Mate 20 lite kullanıyorum şuan 5 senedir kullanıyorum nerdeyse 5-6 senede onu kullanabilecegim bişey lazım. Bendeki Huawei Mate 20 lite 64gb versiyonu yetmiyor artık alanı felan kamera arasıra donuyor uygulamalar arasıra atmaya başladı. Eski zevki vermiyor kamera kalitesi felan bozuldu hep.

Rya-

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
2 Side güzel duruyor ama işlemci olarak hangisi daha iyi onu anlamiyorum.
Beni uzun süre götürmesi lazım. Huawei Mate 20 lite kullanıyorum şuan 5 senedir kullanıyorum nerdeyse 5-6 senede onu kullanabilecegim bişey lazım. Bendeki Huawei Mate 20 lite 64gb versiyonu yetmiyor artık alanı felan kamera arasıra donuyor uygulamalar arasıra atmaya başladı. Eski zevki vermiyor kamera kalitesi felan bozuldu hep.
walla dostum note 9 pro kullanıyorum bende alalı 2.5 yıl oldu hala maşallahı var hiçbir problem yaşamadım beni 2 3 sene daha götüreceğinden hiç şüphem yok aynı şekilde note 12 proda seni 4 5 sene rahat götürür diye düşünüyorum

KS

MuzluEkmek

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bide bunu buldum

Rya-

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
walla dostum samsunglar hakkında pek bir bilgi sahibi değilim fakat babam zamanında bir kaç modelini kullanmıştı uzun yıllar götürüyordu geri kalan şeylerini pek bilmiyorum maalesef

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri