Soru Hangisi Alınır Acil Yardım Lütfen

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
133
Nedeni nedir peki aydınlatırmısınız ben pek anlamıyorumda
Asusun tuf modellerinin başarılı olduğunu düşünmüyorum bir tuf modeli kullanma tecrübem oldu 1 ay kullandım geldiğinde hiç bir şey yoktu kullanımda ölü piksel çıktı bazı özelliklerde asusta olmayan aoc da var ve forumda genellikle bu fiyat bandına insanlar ya dell markasını ya da aoc markasını tercih ediyorlar arkadaşımda da bir aoc var her hangi bir memnuniyetsizliğini duymadım. Kullanan biri varsa kendisi burda yorum yaparsa daha açıklayıcı olur sizin için tabi ama benim tercihim aoc dan yana olurdu.

KS

xtayfun01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Asusun tuf modellerinin başarılı olduğunu düşünmüyorum bir tuf modeli kullanma tecrübem oldu 1 ay kullandım geldiğinde hiç bir şey yoktu kullanımda ölü piksel çıktı bazı özelliklerde asusta olmayan aoc da var ve forumda genellikle bu fiyat bandına insanlar ya dell markasını ya da aoc markasını tercih ediyorlar arkadaşımda da bir aoc var her hangi bir memnuniyetsizliğini duymadım. Kullanan biri varsa kendisi burda yorum yaparsa daha açıklayıcı olur sizin için tabi ama benim tercihim aoc dan yana olurdu.
çok teşekkürler hocam son olarak 27G4X olan modeli mi sipariş geçeyim 27G4XE olan bu link paylaştığım olanı mı hangisi daha iyi

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
133
çok teşekkürler hocam son olarak 27G4X olan modeli mi sipariş geçeyim 27G4XE olan bu link paylaştığım olanı mı hangisi daha iyi
Genel olarak incelediğimde asusu zaten direkt elemeniz gerekiyor üretim yılı 2020 diğer aoc markasının monitörleri 2024 güncel monitör almak daha iyidir 27G4X ile 27G4XE karşılaştığımda çok farklı özellikler göremedim anladığım kadarıyla sadece x modelinin standı büyük tek özellik olarak onu görebildim birde ekran derinliği aralarında 00.1mm oynuyor uygun versiyonlu olan işinizi görecektir monitörün açısıyla çok bi işiniz yoksa (derecelerle)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri