26.000-30.000 TL Hangisi Alınır ?

BülBül

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
İşlemci
i5
Ekran Kartı
4050
hp.PNG
acer.PNG

İkisi arasında çok kaldım araştırdım birisi HP diyor birisi ACER diyor birisi Acer alınmaz diyor. Isınma sorunu hangisinde az yaşarım? Oyunlarda daha iyi hangisinde performans alırım? Hangisi daha uzun süre götürür?

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
991
KS

BülBül

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Victus 15 in çoğu modeli soğutma konusunda sorunluydu. Bu model sorunlu mu bakmak lazım ama garanti yapıp acer alırdım
Victus onun haricinde nasıldır kullanan arkadaşa sordum güzel dedi fakat benim kafam acer'de kaldı Acer'e de iyi değil diyorlar sence bir sıkıntı olur mu

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
991
Victus onun haricinde nasıldır kullanan arkadaşa sordum güzel dedi fakat benim kafam acer'de kaldı Acer'e de iyi değil diyorlar sence bir sıkıntı olur mu
Acer iyidir. Victus 16 güzel ama 15 de sorunlar var dediğim gibi.

KS

BülBül

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Acer iyidir. Victus 16 güzel ama 15 de sorunlar var dediğim gibi.
teşekkür ederim 3 gündür yardımcı oldun çok arada kaldım çok fazla yorum geldi etraftan benim kafa karışmıştı buna karar verdim artık.

birtek videoda izledim CS2 de bile fan maximumda çalışıyor elektrikli süpürge gibi sonradan bozulma gibi bir sıkıntı çıkartır mı?

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
991
teşekkür ederim 3 gündür yardımcı oldun çok arada kaldım çok fazla yorum geldi etraftan benim kafa karışmıştı buna karar verdim artık.

birtek videoda izledim CS2 de bile fan maximumda çalışıyor elektrikli süpürge gibi sonradan bozulma gibi bir sıkıntı çıkartır mı?
Acerde mi ? Acer 5 in o kadar kötü olmadığını hatırlıyorum. Emin misiniz ? Fanları ayarlıyabiliyorsunuz ama maksimumda çalışıyorsa işlemci ısınıyordur.

KS

BülBül

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Acerde mi ? Acer 5 in o kadar kötü olmadığını hatırlıyorum. Emin misiniz ? Fanları ayarlıyabiliyorsunuz ama maksimumda çalışıyorsa işlemci ısınıyordur.
0 alan birisinin videosunu izledim otomatikteydi fan ayarı CS2 de maksimum da çalışıyor yüksek ses ile çalışıyor izlediğim kadarıyla. Cs'den ağır bir oyunda nasıl görmedim

birde oyun performansı hakkında bilgin var mıdır? Fivem gibi bir şeye girsem fps sorunu yaşamam herhalde?

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
991
0 alan birisinin videosunu izledim otomatikteydi fan ayarı CS2 de maksimum da çalışıyor yüksek ses ile çalışıyor izlediğim kadarıyla. Cs'den ağır bir oyunda nasıl görmedim

birde oyun performansı hakkında bilgin var mıdır? Fivem gibi bir şeye girsem fps sorunu yaşamam herhalde?
Sorun çıkacağını sanmıyorum ama bütçe biraz daha çıkarsa victus 16 4050 bakılabilir 30k civarına vardı herhalde.

KS

BülBül

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Sorun çıkacağını sanmıyorum ama bütçe biraz daha çıkarsa victus 16 4050 bakılabilir 30k civarına vardı herhalde.
o biraz fazla kaçıyor bana victus 16'nın 3050'li modeli varda 3050 baya kötü geldi bana karşılaştırmasını izledim muhtemelen acer alıcağım gibi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri