Öneri Hangisi Daha Iyi G733 / Arctis 7+

fiolasty

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
wireless kulaklık almak istiyorum ve şuanki fiyatlarda 4000tl aşşağısına düzgün bir wireless kulaklık yok gibilogitech g733 stelseries arctis7+ arasında kaldım sizce hangisini almalıyımkullananlar varsa artı veya

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,099
wireless kulaklık almak istiyorum ve şuanki fiyatlarda 4000tl aşşağısına düzgün bir wireless kulaklık yok gibilogitech g733 stelseries arctis7+ arasında kaldım sizce hangisini almalıyımkullananlar varsa artı veya
Blackshark v2pro almalısın

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,956
Kullanım amacınız nedir?

Blackshark v2 Pro 2023- Eğer ki amacınız ağırlı olarak fps oyunları ise bu ürünü öneririm.

Logitech G733- Fps oyunlarında ortalama ses kastırsın ama sesi temiz versin diyorsanız bu ürün

KS

fiolasty

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Kullanım amacınız nedir?

Blackshark v2 Pro 2023- Eğer ki amacınız ağırlı olarak fps oyunları ise bu ürünü öneririm.

Logitech G733- Fps oyunlarında ortalama ses kastırsın ama sesi temiz versin diyorsanız bu ürün
fps oyunları oynuyorum valorant vs. hem rahat olsun güzel ses versn hemde mikrafonu kötü olsun istemiyorum
Blackshark v2 Pro ya baktım ama tasarımı fln pek hoşuma gitmedi

Sa Ben Pc manyaa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
29
fps oyunları oynuyorum valorant vs. hem rahat olsun güzel ses versn hemde mikrafonu kötü olsun istemiyorum
arctis 7 kullanıcısıyım gayet güzel bence çevre sesleri fln acayip mükemmel olmasada güzel geliyo ayak sesleri fln yeterli yani bence fiyatınıda hakediyor

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,956
Hocam g733 alabilirsiniz ama pek iyi ses kastırmaz söyleyeyim. Ortalama düzeyde olur

KS

fiolasty

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
arctis 7 kullanıcısıyım gayet güzel bence çevre sesleri fln acayip mükemmel olmasada güzel geliyo ayak sesleri fln yeterli yani bence fiyatınıda hakediyor
mikrafonu çok kötü diyorlar idare eder mi yoksa berbat bi durumda mı ona göre alıcam tasarımı vs olsun cok hosuma gidiyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri