Soru Hangisini Almaliyim 240Hz Mi 280Hz Mi?

artchera

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Arkadaşlar

240hz 4.999tlye satılıyor üstüne 1.5k daha koyup 6500tlye

Bunu alabilirim hangisini almalıyım sizce? Kararsızım fps oyunları oynuyorum sadece

hiyper

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
280hz icin1.5 vermeye degmez ama IPS panel o yuzden kesinlikle deger. Bütce cikarsa Asus cok guzel ozellikler acisindan

Kemo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
127
Asus olanı almanızı öneririm

KS

artchera

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
280hz icin1.5 vermeye degmez ama IPS panel o yuzden kesinlikle deger. Bütce cikarsa Asus cok guzel ozellikler acisindan
Ölü pixel çıktı falan diyen var yorumlarda bilmiyorum kararsizim ɓütçe çıkıyor sıkıntı yok..

hiyper

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Ölü pixel çıktı falan diyen var yorumlarda bilmiyorum kararsizim ɓütçe çıkıyor sıkıntı yok..
ölü piksel her monitörde çıkabiliyor şansa bağlı tamamen çıkarsa servise başvurursunuz ya da iade kabul ederlerse iade edersiniz

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Mumkunse magazadan deneyerek alabilirsiniz onun disinda butun servis ve saticilarin ölü piksel politikasi farkli. Kimi 5 tane ölü piksel olursa degisim iade yapiyor kimi direk iade yapiyor.

reasy._w1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
170
kesinlikle asus itopyadanda bir şey alınmaz bu arada.
Neden böyle düşünüyorsunuz piyasadaki en çok ilgilenen şuan itopya bence eğer insanlar verdiği şeyler için arayıp sormazlarsa suç itopyanin olmaz

KS

artchera

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Beyler yarın izinliyim magaza açık mıdır gidip alayım? Ölü pixel denemesini ben yapamam kasa bile almadım henüz ama monitörde lazim almam gerek yani

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri