Haqqus 3in1 Rezaleti ve Mağduriyetim (GencerGaming)

billybutcher

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Cevaplarınız için teşekkür ederim, az önce firma ile görüştüm psu kısa devre yapmıştır geri gönderin yenisi ile değişim sağlayalım dediler, fatura olayına gelince de harbiden fatura yok 1 hafta sonra fatura gönderilir dediler.

Sizce ürünü komple iade etmeli miyim yoksa psu değişimi ile mi yetin
başka memnun olmadığınız konular var ise kasa ile ürünü iade edin. bas bas yıllarca bağırıyoruz markalı olmayan psuları almayın diye.
sizde bu yüzden mağdur olmuşsunuz. sorunu çözersiniz diye umut ediyorum geçmiş olsun inşallah sizin için en iyisi olur hocam.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Hocam bende anlatıyorum adamlara bana öyle bir hakkınız yok mesafeli satış sözleşmemiz de yazıyor diyorlar. Kabul etmiyorlar anlayacağınız
Boş yapmasınlar.
İade politikaları ve Satış Sözleşmeleri sitede mevcut.
Oraya "iade yapılamamaktadır" yazmaları çok bir anlam ifade etmiyor.
Çünkü bu şeyler ile ilgili yazılı kanun var. Devletin yazılı kanunu "gencergaming" sitesindeki yazıdan üsttedir.
Şu an mesai saati dışındalar. Pazartesi günü haklarınızı öğrenmiş bir şekilde tekrar iletişime geçin.

Evet. THH süreci uzun sürebilir. Sonuçlar yaklaşık 6 ay içinde belirleniyor.
Ekonomideki belirsizliklerden dolayı THH'de kazansanız bile maddi zarar yaşayabilirsiniz.
Yani bugün hazır sistem için iade almanız gereken tutar 12.000 TL ise,
6 ay sonra heyet sizi haklı bulduğunda o paraya sadece anakart alabilirsiniz.

Bu yüzden yasal haklar çerçevesinde iade hakkınız varken kullanın ve iade alın.
Yasal hakkınız bittikten sonra işiniz daha zor olacaktır. Şu an haklı ve mağdur durumdasınız, hakkınızı arayın.

KS

selmansedat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Boş yapmasınlar.
İade politikaları ve Satış Sözleşmeleri sitede mevcut.
Oraya "iade yapılamamaktadır" yazmaları çok bir anlam ifade etmiyor.
Çünkü bu şeyler ile ilgili yazılı kanun var. Devletin yazılı kanunu "gencergaming" sitesindeki yazıdan üsttedir.
Şu an mesai saati dışındalar. Pazartesi günü haklarınızı öğrenmiş bir şekilde tekrar iletişime geçin.

Evet. THH süreci uzun sürebilir. Sonuçlar yaklaşık 6 ay içinde belirleniyor.
Ekonomideki belirsizliklerden dolayı THH'de kazansanız bile maddi zarar yaşayabilirsiniz.
Yani bugün hazır sistem için iade almanız gereken tutar 12.000 TL ise,
6 ay sonra heyet sizi haklı bulduğunda o paraya sadece anakart alabilirsiniz.

Bu yüzden yasal haklar çerçevesinde iade hakkınız varken kullanın ve iade alın.
Yasal hakkınız bittikten sonra işiniz daha zor olacaktır. Şu an haklı ve mağdur durumdasınız, hakkınızı arayın.
Teşekkür ederim pazartesi günü tekrar şansımı deneyeceğim umarım kurtulurum bu üründen

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri