Haraketli masaüstü arka plan uygulamaları

kirbylove

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Merhabalar.

Haraketli masaüstü arka plan uygulamaları kullanmak istiyorum fakat wallpaper engine ve ultimatie live wallpaper steam hesabımda var almıştım zamanında fakat ben beğenmiyorum bunları tekrar steamı uygulamayı açmak filan üşendiriyor.

Bende şu tarz bir uygulama arıyorum hem sistemi az kullanacak yormayacak bu wallpaper engine v.s gibi hemde gereksiz birşey olmayacak ben kendi beğendiğim haraketli wallpaperi koyacağım hemde virüs v.s olmasını istemiyorum ondan dolayı sizlere sormak istiyorum bu tarz bi uygulama varmıdır hafif sürüm v.s aynı şekilde güvenli.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Microsoft store üzerinde Lively Wallpaper var ve kendi videolarınızı ekleyebiliyorsunuz. Ücretsiz ve kullanışlı.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Merhabalar.

Haraketli masaüstü arka plan uygulamaları kullanmak istiyorum fakat wallpaper engine ve ultimatie live wallpaper steam hesabımda var almıştım zamanında fakat ben beğenmiyorum bunları tekrar steamı uygulamayı açmak filan üşendiriyor.

Bende şu tarz bir uygulama arıyorum hem sistemi az kullanacak yormayacak bu wallpaper engine v.s gibi hemde gereksiz birşey olmayacak ben kendi beğendiğim haraketli wallpaperi koyacağım hemde virüs v.s olmasını istemiyorum ondan dolayı sizlere sormak istiyorum bu tarz bi uygulama varmıdır hafif sürüm v.s aynı şekilde güvenli.
wallpaper engine da kendi arka plan'ınızı koyabiliyorsunuz.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Bunun bilgisayara her hangi bir eksisi olurmu?

KS

kirbylove

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Push video wallpaper diye birşey buldum bu güvenlimidir eski bi uygulamaya benziyor gibi.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Ufak droplar yaratır fps düşmeleri felan eğer en yüksekte kullanılırsa ve sistemin kötü ise.
Hala anlam veremedim o konuya arkadaşım da 0 kullanıyor benim ekran kartını %30 işgal ediyor uygulama. Bunun konusunu yakın zamanda açmayı düşünüyorum zararı olacağından değil de hoş bir görüntü olmuyor görev yöneticisinde :)

KS

kirbylove

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Hala anlam veremedim o konuya arkadaşım da 0 kullanıyor benim ekran kartını %30 işgal ediyor uygulama. Bunun konusunu yakın zamanda açmayı düşünüyorum zararı olacağından değil de hoş bir görüntü olmuyor görev yöneticisinde :)
Aynen öyle benimde %40 filan işgal ediyor ferah bi uygulama bakıyorum o yüzden.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Aynen öyle benimde %40 filan işgal ediyor ferah bi uygulama bakıyorum o yüzden.
%10 un üstüne çımıyor 10 u bile görmüyor arkadaki animasyonlu bir arka plan ayarları doğu yaptığınıza emin misiniz bundan başka da kullanıyorum gene fazla görmüyor.
Screenshot_3.png

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
136
Microsoft store de lively wallpaper var hocam

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
ScreenPlay, RainWallpaper, Live2DViewerEX bunlar hem Steam'de mevcut hem de atölye destekleri var.

Ben Wallpaper Engine kullanıyorum, gayet memnunum ve herhangi bir ciddi performans sorunu henüz yaşamadım.
Yüksek GPU kullanım yanılgısı ile ilgili geliştiricinin paylaştığı bir bilgilendirme var isterseniz bir göz atın, diğer içeriklere bakabilirsiniz dökümanlar Türkçe'dir. Kullandığınız bazı wallpaper lar sistem performansına etki eder bununla birlikte wallpaper engine ayarlarınızda performansa etki eder.

KS

kirbylove

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
ScreenPlay, RainWallpaper, Live2DViewerEX bunlar hem Steam'de mevcut hem de atölye destekleri var.

Ben Wallpaper Engine kullanıyorum, gayet memnunum ve herhangi bir ciddi performans sorunu henüz yaşamadım.
Yüksek GPU kullanım yanılgısı ile ilgili geliştiricinin paylaştığı bir bilgilendirme var isterseniz bir göz atın, diğer içeriklere bakabilirsiniz dökümanlar Türkçe'dir. Kullandığınız bazı wallpaper lar sistem performansına etki eder bununla birlikte wallpaper engine ayarlarınızda performansa etki eder.
ScreenPlay indirip denedim çok memnun kaldım öneriniz için teşekkürler hocam öyle ahım şahım miktarda yemiyor %10 15 arası filan yiyor öteki programlarda olduğu kadar yemedi favorim bu artık :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri