Haraketli masaüstü arka planı editlemek

enesgame

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Başlıkta belirttiğim gibi arkadaşlar haraketli masaüstü arka planı buldum kendime uygun lakin arka plan biraz aydınlık sevmiyorum bunu program v.s indirmeden karartma efekti nasıl yapabiliriz online efekt siteleri falan ? Dosya mp4.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Canva üzerinden galiba yapılabilir. Üstüne siyah bir katman koyup opaklığını kısarsınız parlaklığını biraz azaltır. Bu söylediğimi hiç denemedim ama olacağını düşünüyorum.

KS

enesgame

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Denedim gayet güzel karartıyorum yaptım indirdim bu seferde videonun çözünürlüğünü baya küçültmüş orjinal boyutunu değiştirmeden yapma imkanımız var mı ?

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
program v.s indirmeden karartma efekti nasıl yapabiliriz
yaptım indirdim bu seferde videonun çözünürlüğünü baya küçültmüş orjinal boyutunu değiştirmeden yapma imkanımız var mı ?
Neden program indirmiyorsunuz?
Bir video editleme programı ile istediğiniz şeyleri yapar, sonra dilerseniz programı silebilirsiniz.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Başlıkta belirttiğim gibi arkadaşlar haraketli masaüstü arka planı buldum kendime uygun lakin arka plan biraz aydınlık sevmiyorum bunu program v.s indirmeden karartma efekti nasıl yapabiliriz online efekt siteleri falan ? Dosya mp4.
Adobe After Effects/Adobe Premiere Pro da karartma uygulayabilirsiniz çok basit bir şekilde ve çoğu yerde de işinize yarar.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri