Hava Harpçi Kıza Sevgililer Günü Hediyesi

Terlik

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Atkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar benim kız arkadaşım hava harbi çok istiyor ve kendisinin örnek aldığı insanlardan birisi bizim için çok değerli olan Sabiha Gökçen hazırda sevgililer günü yaklaşıyorken bu kıza Hava harple ilgili güzel bir hediye düşündüm ama ya aklımdan geçenlerin linkini bulamadım yada başka hediyenin kalitesini beğenmedim
Lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim

(Yok işte"kanka bunu alabilirsin,yapalirsin" den çok linkiyle beraber atabilirseniz mükemmel olur)

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,500
Atkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar benim kız arkadaşım hava harbi çok istiyor ve kendisinin örnek aldığı insanlardan birisi bizim için çok değerli olan Sabiha Gökçen hazırda sevgililer günü yaklaşıyorken bu kıza Hava harple ilgili güzel bir hediye düşündüm ama ya aklımdan geçenlerin linkini bulamadım yada başka hediyenin kalitesini beğenmedim

(Yok işte"kanka bunu alabilirsin,yapalirsin" den çok linkiyle beraber atabilirseniz mükemmel olur)
Apolet alabilirsin (alacağın Apolete göre değişir diye link atmıyorum)

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
657

resim_2024-01-19_001120683.png
profosyonel bır shopcu ıle anlasıp kız arkadasının fotografını boyle eskı ve anlamlı fotografların ıcıne eklettırebılırsın. farklı anlamlı ve guzel bır hedıye olur dıye dusunuyorum.

krmbzkurt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
3d baskı hizmeti vermekteyim. Lithophane diye bir fotoğraf türü yapıyorum. İncelemek istersen, Işık yokken normal bir plastik, arkadan ışık verdiğinde ise resim canlanıyor. Kalıcı bir hediye...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri