Yardım Hayalime Yardım Etmek Ister Misiniz ?

Husyildirim

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
Amd
Ekran Kartı
Fark etmez
Merhaba arkadaşlar ben Hüseyin şimdi sizden birkaç bir şey rica edeceğim ben sistem toplamak istiyorum hatta oyuncu odası yapmak istiyorum bunun için baştan sona yardımcı olabilir misiniz ?

Oyuncu koltugundan klavyeye duvardaki süslemeye kadar yardımcı olabilir misiniz ?

Bütçeyle ilgili bir problem yok tabii ki aşırı pahalı bir şey değil ama uygun da olmasın :)

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
773
Sadece kasaya ne kadar ayırabilirsiniz. Kasa kısmını halledebilirim.Ve kaç K da monitör düşünüyorsunuz.

KS

Husyildirim

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşimin yoğunluğundan dolayı Günde 2 saat oyun oynayacağım bu süre zarfı boyunca da iyi bir görüntü iyi bir oyun performansı istiyorum bu yüzden 4K bir monitör istiyorum kasa içinde 90.000 TL ayırabilirim

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,172
İşimin yoğunluğundan dolayı Günde 2 saat oyun oynayacağım bu süre zarfı boyunca da iyi bir görüntü iyi bir oyun performansı istiyorum bu yüzden 4K bir monitör istiyorum kasa içinde 90.000 TL ayırabilirim
AMD nin isterseniz yeni işlemcilerini bekleyebilirsiniz, veya nvidia 50 serisinin kartları bekleyebilecek durumdaysanız sene sonu 5090, 5080 falan çıkar yüksek ihtimalle. Onun dışında bütçenizde günümüz için en iyi kombo 7800x3d+4080super, onun dışında bu bütçede oled monitör alınmalı diye düşünüyorum

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
773
Hepsini inventustan topladım Çok güvenilir. Test eder,gönderirler.
Parça parça daha ucuza gelebilr, ama montaj,parçanın bi-ikisinde sorun,uyumsuzluk vs. derken başınız ağrır.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    134.6 KB · Görüntüleme: 30
KS

Husyildirim

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ben olsam çift monitör kullanırdım yani yüksek grafikli oyunlar için büyük ekran ve daha ortlama hz değeri rekabetçi oyunlar için de 24 inç yüksek hz bir monitör tercih ederdim siz de böyle mi yoksa tek monitör mü istersiniz
Hocam sizin öneriniz gayet iyi. 2 monitör iyi olacak. Sizden ricam ikisinden de öneri alabilir miyim? 👏🏽

Hepsini inventustan topladım Çok güvenilir. Test eder,gönderirler.
Parça parça daha ucuza gelebilr, ama montaj,parçanın bi-ikisinde sorun,uyumsuzluk vs. derken başınız ağrır.
Ellerine sağlık. Öncelikle şöyle bir problemim var. Ben yurtdışına taşımdım. O yüzden parçaları buradan alacağım. Ama şu an hepsine tek tek bakıyorum sepete ekliyorum.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,172
Hocam sizin öneriniz gayet iyi. 2 monitör iyi olacak. Sizden ricam ikisinden de öneri alabilir miyim? 👏🏽

Ellerine sağlık. Öncelikle şöyle bir problemim var. Ben yurtdışına taşımdım. O yüzden parçaları buradan alacağım. Ama şu an hepsine tek tek bakıyorum sepete ekliyorum.
Hangi ülke ?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,478

Listeledigi urunleri tek tek al

laptop almak isteyen adam

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
yüksek fiyat bandında tek marka ağırlıklı gitmek daha iyi olur diye düşünüyorum Asus u önerebilirim ayrıca 1tb ssd li pc kullanıyorum ve yetmiyor elinizden geliyorsa 2tb ya da daha fazlasını alın

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,944

Şu iki ürünü tercih edin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri