Hayran Yapımı Witcher 4 Fragman | Unreal Engine 5

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833

RESMİ FRAGMAN DEĞİLDİR!

"TeaserPlay" adlı YouTube kanalı "Witcher 4" için Unreal Engine 5 ile hazırlanmış konsept bir fragmanı bizlerle paylaştı. Sahip olduğum Witcher 3 ü hala daha oynamamış olmama rağmen ben bu fragmanı beğendim ve sizlerlede paylaşmak istedim.

Geçtiğimiz aylarda orijinal Witcher yapımcısı olan CD Projekt'in devam oyunu için yaptığı açıklamada Unreal Engine 5 oyun motorunu kullanacaklarını belirtmişlerdi ve bu fragmanda Unreal Engine 5 ile yapıldığı için kabaca devam oyunu olacak olan Witcher 4 ün grafikleri en kötü haliyle bu tarz olacak demek sanırım yanlış olmaz.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889

RESMİ FRAGMAN DEĞİLDİR!

"TeaserPlay" adlı YouTube kanalı "Witcher 4" için Unreal Engine 5 ile hazırlanmış konsept bir fragmanı bizlerle paylaştı. Sahip olduğum Witcher 3 ü hala daha oynamamış olmama rağmen ben bu fragmanı beğendim ve sizlerlede paylaşmak istedim.

Geçtiğimiz aylarda orijinal Witcher yapımcısı olan CD Projekt'in devam oyunu için yaptığı açıklamada Unreal Engine 5 oyun motorunu kullanacaklarını belirtmişlerdi ve bu fragmanda Unreal Engine 5 ile yapıldığı için kabaca devam oyunu olacak olan Witcher 4 ün grafikleri en kötü haliyle bu tarz olacak demek sanırım yanlış olmaz.

Grafikleri Matrix oyununa çok benziyor ve baya güzel yakında sanırım bu grafikler yeni oyunlar için en alt grafik düzeyi bile olabilir.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169

RESMİ FRAGMAN DEĞİLDİR!

"RDR2 - Witcher Modu" izlemiş gibi hissettim. Gayet güzel görünüyor.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,197
Unreal Engine 5 ile hazır yapılan oyunlar vardı ya Iron man super man falan yapıyorlardı. Onları denemek istemiştim ama ne sistem gereksinimi var ne bir şey var. Karakterin giydiği kıyafeti Assasins Creed oyunundan aldılar herhalde.

KS

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Grafikleri Matrix oyununa çok benziyor ve baya güzel yakında sanırım bu grafikler yeni oyunlar için en alt grafik düzeyi bile olabilir.
Unreal Engine ücretsiz bir oyun motoru olduğundan yeni oyunlar için en alt düzey grafikler bu halde olabilir, tabi bu noktada motorun mekanikleri yapımcılar için önemli. O tarafta teknik bilgilere hâkim değilim ama umarım mekaniklerde çoğu farklı türden oyun için uygundur ve bu grafikler minimum standart haline gelir

KS

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Unreal Engine 5 ile hazır yapılan oyunlar vardı
Technopat Unreal Engine 5 ile geliştirilen oyunları listelemiş, hepsi birbirinden şahane duruyor. Makalenin sonunda UE5 ile geliştirildiği iddia edilen oyunlar arasına Mass Effect 4 de yer alıyor, bu oyunu zaten bekliyordum bunu duyunca daha da bi heyecanlandım şimdi :). Listedeki oyunlar bildiğim sadece Fortnite bu motora geçiş yaptı ama onun haricinde UE 5 ile çıkan veya geçiş yapan tam bir oyun var mıdır acaba? emin değilim

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,197
Technopat Unreal Engine 5 ile geliştirilen oyunları listelemiş, hepsi birbirinden şahane duruyor. Makalenin sonunda UE5 ile geliştirildiği iddia edilen oyunlar arasına Mass Effect 4 de yer alıyor, bu oyunu zaten bekliyordum bunu duyunca daha da bi heyecanlandım şimdi :). Listedeki oyunlar bildiğim sadece Fortnite bu motora geçiş yaptı ama onun haricinde UE 5 ile çıkan veya geçiş yapan tam bir oyun var mıdır acaba? emin değilim

ARK 2 yazıyor. Aynı yapımcımı bilmiyorum ama benim bildiğim ARK oyunu dinozorlar ile ilgiliydi. Çok gerçekçi güzel gözüküyor da dinozorlar nerede göremedim.

KS

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
ARK 2 yazıyor. Aynı yapımcımı bilmiyorum ama benim bildiğim ARK oyunu dinozorlar ile ilgiliydi. Çok gerçekçi güzel gözüküyor da dinozorlar nerede göremedim.
Aynı oyun, Ark Survival Evolved'in devamı, tür olarak benlik değil ama izlemesini ve oyunun grafiklerini falan seviyorum. Devam oyunu da bu grafiklerle ilgimi çekmeyi başardı ve fragmanda Vin Diesel var oyunun türünü sevmesem de ikinci oyunu oynamak istiyorum ^-^ )

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,197
Aynı oyun, Ark Survival Evolved'in devamı, tür olarak benlik değil ama izlemesini ve oyunun grafiklerini falan seviyorum. Devam oyunu da bu grafiklerle ilgimi çekmeyi başardı ve fragmanda Vin Diesel var oyunun türünü sevmesem de ikinci oyunu oynamak istiyorum ^-^ )
Technopat'ın sitesinde dinozor göremedim de o yüzden sordum. Ben oyunu hiç oynamamıştım aslında ve nedense böyle hikayeli oyunlar hiç ilgimi çekmiyordu. Witcher 2 falan yüklemiştim sıkıntıdan patlayacaktım o derece. Varsa yoksa araba oyunu istiyorum. Kuzenimin bilgisayarında ARK oynamıştım o zaman çok güzel gelmişti. PC yi toplarsam bende oynarım herhalde.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Zaten normal arkta da grafikler en yüksekteyken ısland haritada grafikler baya iyiydi.

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
136
Neden çok hoşuma gitmedi fanı olarak

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
136
Ben karakter isimlerini falan bilmiyorum sadece oynamasına bakarım ama bence grafikler çok iyi. Tek eksik onu açacak bir sistem.
Ana karakterlerin hikayesi bitti 4 ün hikayesi ne olacak acaba o da kafamı karıştırıyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri