Hazır Bilgisayar Alınır Mı ?

CaptainBlackTR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-ultimate-ryzen-5-5600x-16gb-500gb-nvme-m2-ssd-rtx3070-p-37681

Öncelikle merhaba arkadaşlar bu sistemi çok beğendim ve almak istiyorum sizce alınır mı ve sinerji güvenilir mi ?

[font=BlinkMacSystemFont, -apple-system,]Öncelikle merhaba arkadaşlar yakın zamanda bilgisayar almayı düşünüyorum bu sistemi yeni buldum ve çok hoşuma gitti sizce alınır mı ve sinerji güvenilir mi[/font]
[font=BlinkMacSystemFont, -apple-system,]Öncelikle merhaba arkadaşlar yakın zamanda bilgisayar almayı düşünüyorum bu sistemi yeni buldum ve çok hoşuma gitti sizce alınır mı ve sinerji güvenilir mi ?[/font]
[font=BlinkMacSystemFont, -apple-system,]Öncelikle merhaba arkadaşlar yakın zamanda bilgisayar almayı düşünüyorum bu sistemi yeni buldum ve çok hoşuma gitti sizce alınır mı ve sinerji güvenilir mi ?[/font]

[font=BlinkMacSystemFont, -apple-system,]Öncelikle merhaba arkadaşlar yakın zamanda bilgisayar almayı düşünüyorum bu sistemi yeni buldum ve çok hoşuma gitti sizce alınır mı ve sinerji güvenilir [/font]

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Daha iyi bir sistem alabilirsiniz.

Phantom 7A-RTX - Bu sistemi istediğiniz gibi özelleştirip alışveriş yapabilirsiniz. Önerim Ryzen 3700X + ASUS X570 TUF Wifi + PALIT 3070 GameRock + Crucial P1 1TB M.2 +  Corsair RM850 GOLD PSU + DeepCook Gammax L240 v2 RGB Sıvı Soğutma değişimleri ile 17.876 TL ye bu sistemi alabilirsiniz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri