Hazır Sistemle Demonte Gelen Ekran Kartının Takılması

Heimdall

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bir hazır sistem aldım ve ürün pahalı bir ekran kartıyla beraber kargolanacak, kargo ve sevkiyat esnasında problem olmaması açısından ekran kartını demonte bir şekilde göndereceklerini söylediler. Daha önce hiç büyük bir ekran kartı montajı yapmadım bilgim yok, sizce ürün geldiğinde bir bilgisayarcıdan yardım mı almalıyım yoksa montajı basit bir işlem mi? Kart pahalı olduğu için kaygılandım bu konuda.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Hocam çok basit ya ekran kartının denk geldiği bölümler zaten açılmıştır.
sonrasında anakartta bulunan mandalı açacaksınız sonrasında takacaksınız video olarak aşağıya bırakıyorum.
İsterseniz geldiğinde canlı olarak destek de de bulunuruz.

KS

Heimdall

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Hocam çok basit ya ekran kartının denk geldiği bölümler zaten açılmıştır.
sonrasında anakartta bulunan mandalı açacaksınız sonrasında takacaksınız video olarak aşağıya bırakıyorum.
İsterseniz geldiğinde canlı olarak destek de de bulunuruz.

Bir kaç video izledim biraz bilgi sahibi oldum ama yine de olur ya diyor insan, canlı olarak destek çok mantıklı geldi hocam çok memnun olurum.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Sorun olmaz hocam benim için zaten basit arada bıos girmem gerekiyor bıos içinde ekran kartı takmam gerekiyor alıştım artık.

Eino Kalevi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Hocam ekran kartının üzerindeki jelatinleri çıkarın. Kargolayan firma zaten ekran kartının yuvasını hazırlıyor. Mandal var anakartta bende onu bile açmışlardı. RAM gibi yerine oturttum ve 2 adet vidasını sıktım. Güç kablosunu dahi hazırlıyorlar sadece pimleri takman gerekiyor. Halledersin

Carlsberg

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Kendi başına rahatlıkla haledebilirsin, emin ol bilgisayarcıdan iyi yaparsın.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri