hdd cızırtı sesi ve tık tık sesi laptop

brokoli22

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
4 aydir kullandigim sifir urunumun hdd sinde bir cizirti var ve arada tik tik sesler geliyor garantiye gitti sorun yok dediler ama duger laptoplarda yok nedeni nedir

KS

brokoli22

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hyr  garantiye yolladım sorun yokdediler donma kasma yok oyunlarda ancak cızırtı sesidevam ediyor bana hp nin biostan bir testi varmış onu yapın dediler yaptım ondada geçti ama normalmi anlamadım

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Disk kafa vurmaya başlamış. Sana tavsiyem o HDD 'nin içindeki verilerini bir an önce başka bir yere kopyalaman sakın kes yapıştır yapma bu işlem HDD 'ni dahada yorar başıma 2 defa geldi ve artık yabancı siteler dahil iyice araştırıp bayağı bir bilgi sahibi oldum diyeblirim ama hiç birşey bilmeden önce HDD içindeki verilerime veda ettim vede tamiri yok kurtarma ücretleride 2000 TL 'den aşağı değil habirin olsun.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
brokoli22' Alıntı:
uğur garantiye yolladım sorun yok dediler butun testleri yaptim geçti

Ben 2 Disk kaybettim içindekiler ile HDD bir kere arıza yaptıysa güven olmaz bilgin olsun sorun yoktur şuan ama bozulma ihtimali artık çok daha yüksek ben olsam o HDD 'nin içinde önemli dosyalarımı barındırmazdım.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
brokoli22' Alıntı:
uğur garantiye yolladım sorun yok dediler butun testleri yaptim geçti

Uğurun dediği gibi içerdeki yazan kafa cızırtı yada vurma sesi yapıyodur sorun çözüldüyse donma yoksa içinde önemli veri bulundurmamak şartıyla kullanabilirsiniz

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri