Hdd' Ye Rdr 2 Yüklesem Açılması Uzun Sürer Mi ?

Asım Atlıhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
RDR 2 yüklemek istiyorum fakat fazla yer kapladığı için HDD' ye yüklemeyi düşünüyorum ne kadar sürede açılır çok uzun sürer mi ?

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
80
RDR 2 120GB ortalama yer kapladığı söyleniyor. (gereksinimlerde 150gb boş disk alanı)

Çok uzun derken biraz oyuna, grafik arayüzüne bağlı olacak.
Açılış süresinden geçtim. Oyun oynarken ciddi olumsuz performans verip vermemesi daha önemli hale gelecek. Oyun sırasında hafif anlık donma vb.

Şu an elinizde ne var? 1TB m.2 ssd?

SSd de başka büyük hacim kaplayan, pek sık oynamadığınız başka oyun, uygulama vs varsa bunları HDD ye atarak yer durumuna bakın.
Favori oyununuz SSD de kalır. Genel bir bakım-temizlik ile kullanılmayan dosya, uygulama kaldırarak da yer açabilirseniz, favori oyununuzun SSD de kalması daha iyi olur diye düşünüyorum.

KS

Asım Atlıhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
RDR 2 120GB ortalama yer kapladığı söyleniyor. (gereksinimlerde 150gb boş disk alanı)

Çok uzun derken biraz oyuna, grafik arayüzüne bağlı olacak.
Açılış süresinden geçtim. Oyun oynarken ciddi olumsuz performans verip vermemesi daha önemli hale gelecek. Oyun sırasında hafif anlık donma vb.

Şu an elinizde ne var? 1TB m.2 ssd?

SSd de başka büyük hacim kaplayan, pek sık oynamadığınız başka oyun, uygulama vs varsa bunları HDD ye atarak yer durumuna bakın.
Favori oyununuz SSD de kalır. Genel bir bakım-temizlik ile kullanılmayan dosya, uygulama kaldırarak da yer açabilirseniz, favori oyununuzun SSD de kalması daha iyi olur diye düşünüyorum.
Şu an Kioxia 1 TB M2 SSD takılı. Ayrı yeten 500 GB Toshiba HDD takmayı düşünüyorum.

Eymenn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
açılma süresi yavaş olur

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri