Öneri Hector Si̇stem İçi̇n Kasa Öneri̇si̇

MGulcan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
45
Merhabalar . Hocamın yaz aylarında paylaştığı HECTOR sistemi satın almıştım. Özellikleri imzamda mevcuttur. Kasada çok fazla ısınma yaşıyorum. sizden kasanın içini buz gibi yapacak bir öneri istiyorum. 2 bin tl ye kadar çıkabilirim. daha uygun fp olursada olur. Önerilerinizi bekliyorum

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Dark Maxima V20 yada Dark Guardian Pro öneririm. Hem geniş hem de kendi kontrolcülerini barındıran güzel kasalar.

KS

MGulcan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
45
Kasa alınca güç kaynağı içinde mi geliyor . Ben kendi kasamdakilerş aktaracağım güç kaynağını almama durumu olabilir mi

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,099
Xpg kasaları öneririm mesh olanlar buz gibi oluyor

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Bunu satın aldığımda eski kasamdaki fanları bu kasanın üst tarafına monte edebilir miyiz
Evet edebilirsiniz. Aşağıda ki resimde fan takılabilen yuvalar belirtilmiş.

DKCHMAXV20-icgorsel-03.jpg

KS

MGulcan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
45
Ön taraftaki ikili fan yerine üçlü olmasını önerir misiniz

KS

MGulcan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
45
Psu tarafaına eski kasadan çıkan egzoz fanı üst tarafada üçlü fanı taksaknasıl olur sizce? Hava akışı oyunlarda 80 dereceleri gören ekran kartını ve bi o kadar ısınan işlemcimi ne kadar düşürür

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Psu tarafaına eski kasadan çıkan egzoz fanı üst tarafada üçlü fanı taksaknasıl olur sizce? Hava akışı oyunlarda 80 dereceleri gören ekran kartını ve bi o kadar ısınan işlemcimi ne kadar düşürür
Bu kasada önde 200mm fanlar olduğu için hava akışı bayağı iyi oluyor. Net bir derece söyleyemem ama kesinlikle düşürecek.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri