Soru Hep Uyuma Isteği Neden Kaynaklanır?

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
Arkadaşlar hep uyuma isteğim var neden böyleyim sizce? Sabah kalkıyorum 8'de 1-2 saat oturuyorum uyuyorum sonra bu saatler de kalkıyorum 1-2 saat oturuyorum gene uyuma isteğim geliyor gece sabahlıyorum sonra. Canımı sıkan canımı acıtan ama sevdiğim için vazgeçemediğim bir olay canımı yakıyor ondan dolayı olabilir mi?

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
Arkadaşlar hep uyuma isteğim var neden böyleyim sizce? Sabah kalkıyorum 8'de 1-2 saat oturuyorum uyuyorum sonra bu saatler de kalkıyorum 1-2 saat oturuyorum gene uyuma isteğim geliyor gece sabahlıyorum sonra. Canımı sıkan canımı acıtan ama sevdiğim için vazgeçemediğim bir olay canımı yakıyor ondan dolayı olabilir mi?

hocam bunu bende çok yaşadım 1 hafta kendine söz ver gece 12'de yat elinde telefon olmasın düzenli olarak 12-8 veya 12-9 arası kalk kendine geliyorsun düzensizlikten oluyor genelde

birde doktora gidip vitamin değerlerini kontrol ettir. Onlarda düşük olunca uykusuzluk, halsizlik yapıyor

Ahmetzkan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
Vitaminlerine baktır bu birinci etken haricinde de sürekli evde olma durumu varsa bu da etkendir.

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016
Yemek yedikten hemen sonra uykun geliyorsa şekerin olabilir.

Senolix

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Bro depresyon tarzı bir şey olabilir canını sıkan ne oldu özel değilse ? Keyfin vb büyük ihtimalle yok gün içinde de ruhsal olarak canın yanıyor galiba söylediğine göre ben böyle anladım

KS

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
Bro depresyon tarzı bir şey olabilir canını sıkan ne oldu özel değilse ? Keyfin vb büyük ihtimalle yok gün içinde de ruhsal olarak canın yanıyor galiba söylediğine göre ben böyle anladım
Evet tam olarak öyle kız meselesi diyeyim seviyorum sevmiyo bunu biliyorum bilmeme rağmen seviyorum platoniğim vazgeçemiyorum sorun bu

Senolix

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Evet tam olarak öyle kız meselesi diyeyim seviyorum sevmiyo bunu biliyorum bilmeme rağmen seviyorum platoniğim vazgeçemiyorum sorun bu
Ah be bro sana bu konuda şöyle bir tavsiye vereyim git açıl kıza bırak reddetsin seni ama yap bunu bu kadar çok düşünme inan bir şey kaybetmezsin

Kızla var mı bir arkadaşlığın vb ? Konuşabiliyorsan kızla muhabbetin var ise kimseye ne yazayım nasıl yazayım diye sorma sal duygularını ne hissediyorsan saçma ya da doğru neyse söyle böyle böyle seviyorum de redderse eder sende en azından bir şekilde toparlar yoluna bakarsın öbür türlü çok düşünür durursun

KS

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
Ah be bro sana bu konuda şöyle bir tavsiye vereyim git açıl kıza bırak reddetsin seni ama yap bunu bu kadar çok düşünme inan bir şey kaybetmezsin
Ya sorun şu açılmaya korkuyorum çünkü açılırsam küsücek engel atıcak gidicek ve ben korkuyorum yani bağlıyım ona sorun bu bağlı olmamam gerek ama yapamam sevdiği var yani bilmiyorum yemiyo ayıptır söylemesi sevmediğini biliyorum umutsuz vaka gibi bir şeyim

Senolix

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Ya sorun şu açılmaya korkuyorum çünkü açılırsam küsücek engel atıcak gidicek ve ben korkuyorum yani bağlıyım ona sorun bu bağlı olmamam gerek ama yapamam sevdiği var yani bilmiyorum yemiyo ayıptır söylemesi sevmediğini biliyorum umutsuz vaka gibi bir şeyim
Bro kızın sevdiği mi var ? yoksa biriyle beraber mi ? ikisi farklı şeyler şimdi eğer biri var ise hayatında o zaman tabi ki bir şey deme yani o durumda artık durumu kabul edip kendi yoluna bakmak gerekir.

He kızın sevdiği varsa da bırak sen duygularını aç baktın reddetti engel atsın hayatından çıksın inan başka erkekle görerek mi yaşayacaksın uzaktan kedinin ciğere baktığı gibi sana zarar yazık. Evet korkuyorsun belki çekiniyorsun kıyamıyorsun bir çok şeye ama elin biri gelir seviyorum der onunla beraber olurlar kendini geri çekme git söyle ne hissediyorsan dediğim gibi engel atar kafanda şöyle mi böyle mi diye düşünmezsin dersin reddetti kız beni biter olmadı istemedi öbür türlü işin içinden çıkamazsın

Belirsizliklerin olduğu yerde durma sana tek tavsiyem bu valla kızlar hiç öyle masum değiller umursamazlar harcarlar kendine gelmek için aylarını harcarsın

KS

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
Bro kızın sevdiği mi var ? yoksa biriyle beraber mi ? ikisi farklı şeyler şimdi eğer biri var ise hayatında o zaman tabi ki bir şey deme yani o durumda artık durumu kabul edip kendi yoluna bakmak gerekir.

He kızın sevdiği varsa da bırak sen duygularını aç baktın reddetti engel atsın hayatından çıksın inan başka erkekle görerek mi yaşayacaksın uzaktan kedinin ciğere baktığı gibi sana zarar yazık. Evet korkuyorsun belki çekiniyorsun kıyamıyorsun bir çok şeye ama elin biri gelir seviyorum der onunla beraber olurlar kendini geri çekme git söyle ne hissediyorsan dediğim gibi engel atar kafanda şöyle mi böyle mi diye düşünmezsin dersin reddetti kız beni biter olmadı istemedi öbür türlü işin içinden çıkamazsın
Daha önce birlikte oldular bunlar ayrıldılar özel sebepten dolayı. Yapamam böyle gidicek bu ayıptır söylemesi gerizekalıyım işte yapamıyorum olmuyor olmayacağını biliyorum ama hafif hafif cesaret toplamaya başladım yani böyle ilerleyeceğim bi anda açılacam zaten yeri ve zamanı değil şu anda, bunu biliyorum 1 seneye mi olur 2-3 seneye mi açılırım bilemem ama ben açılmadan zaten o biriyle olacağı kesin, çok belli çünkü. Beni sevse anlardım.

Daha önce birlikte oldular bunlar ayrıldılar özel sebepten dolayı. Yapamam böyle gidicek bu ayıptır söylemesi gerizekalıyım işte yapamıyorum olmuyor olmayacağını biliyorum ama hafif hafif cesaret toplamaya başladım yani böyle ilerleyeceğim bi anda açılacam zaten yeri ve zamanı değil şu anda, bunu biliyorum 1 seneye mi olur 2-3 seneye mi açılırım bilemem ama ben açılmadan zaten o biriyle olacağı kesin, çok belli çünkü. Beni sevse anlardım.
Ama kızın yanında çok duruyorum üzülmemesi için elimden geleni yapıyorum yapmaya da devam edeceğim o üzülünce sanki kalbimden bir parça eksiliyor gibi hissediyorum.

Senolix

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Dostum kadınların kafası hiç öyle çalışmıyor sen kendini geri çekersen kızda bu ters tepki yapar cesareti yok der kendini öyle görme deme yani kendine gerizekalıyım yapamıyorum edemiyorum. Mesela demişsin olmayacağını biliyorum filan kızın adına sen niye karar veriyorsun bunu düşünme sen sadece açıl hislerini söyle ama net emin şekilde söyle çekine çekine söylersen olmaz öyle diri dur hislerinden emin söyleyeceklerin arkasında duracak şekilde de engel atar hayatımdan gider diye düşünme bu düşünce çok yanlış herkes hayatından gidebilir kendini kimseye muhtaç görme belki yeni tanışıyorsun bu hislerle normal ama emin ol hislerini pat pat söyledikten sonra sende bazı şeylerin farkına varacaksın

Hislerin yanlış değil bak ne kadar masum sevmişsin ne yazık ki bunların değerini insanlar bilmez kullanır körertir yok ederler. Emin ol belirsizlik içinde kendini bırakacağına reddetsin daha iyi gerçekten öbür türlüsü zulüm

KS

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
Dostum kadınların kafası hiç öyle çalışmıyor sen kendini geri çekersen kızda bu ters tepki yapar cesareti yok der kendini öyle görme deme yani kendine gerizekalıyım yapamıyorum edemiyorum. Mesela demişsin olmayacağını biliyorum filan kızın adına sen niye karar veriyorsun bunu düşünme sen sadece açıl hislerini söyle ama net emin şekilde söyle çekine çekine söylersen olmaz öyle diri dur hislerinden emin söyleyeceklerin arkasında duracak şekilde de engel atar hayatımdan gider diye düşünme bu düşünce çok yanlış herkes hayatından gidebilir kendini kimseye muhtaç görme belki yeni tanışıyorsun bu hislerle normal ama emin ol hislerini pat pat söyledikten sonra sende bazı şeylerin farkına varacaksın
5 senedir böyleyim o kıza karşı :/

Senolix

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
5 senedir böyleyim o kıza karşı :/
Wow 5 sene mi sen çok bile beklemişsin eğer kızla bir çok ortama giriyorsan zaten kız bence hissetmiştir bile onu sevdiğini sen ne kadar saklamaya çalışsanda kızlar bunu hisseder anlamamazlıktan gelir falan filan işte korkma !

KS

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
Wow 5 sene mi sen çok bile beklemişsin eğer kızla bir çok ortama giriyorsan zaten kız bence hissetmiştir bile onu sevdiğini sen ne kadar saklamaya çalışsanda kızlar bunu hisseder anlamamazlıktan gelir falan filan işte korkma !
Ya zaten eskiden biliyordu reddetmişti sorun buradan kaynaklanıyo beni o gözle görmüyor biliyorum

Neye an azından yorumun için çok teşekkür ederim çok sağ oll

Senolix

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Ya zaten eskiden biliyordu reddetmişti sorun buradan kaynaklanıyo beni o gözle görmüyor biliyorum

Neye an azından yorumun için çok teşekkür ederim çok sağ oll
Reddettiyse bir daha peşinde koşarak kendini ezdirme daha da soğutursun zaten emin ol kendi yolunda yürü kendinle ilgilen herkese diyorum inan değecek şeyler değil. Reddettiyse bitir kafanda o zaman

Kolay değil ama görme takip etme vb filan yani mümkünse aynı ortamlarda da bulunma bir şekilde bir anda olmuyor ama zamanla yok olacak. Bunu yapmak zorundasın söylemişsin reddetmiş bunu değiştirebilecek bir şey yok daha bunu kendine de sen aklen kendine evet öyle diyorsun ama kalbin hala bir umut arıyor zıtlaşma beyinle

KS

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
Reddettiyse bir daha peşinde koşarak kendini ezdirme daha da soğutursun zaten emin ol kendi yolunca yürü kendinle ilgilen herkese diyorum inan değecek şeyler değil. Reddettiyse bitir kafanda o zaman
Öyle yapacağım çok teşekkür ederim değerli yorumların için.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri