Hepsi̇burada Firması Rezil Bir Firmadır

Qlay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
O kadar çok hepsiburadan alışveriş yaptımki böyle saçma bir işin hepsiburadanın yaptığını düşünmüyorum. Kargocuların saçma sapan işleri diye düşünüyorum. Fazla gecikmeden thh ye başvurup gerekeni yapın gerekirse 1 ayda 1 yılda olsa bekleyin bence, böylelerini süründürmek lazım şahsen

KS

bclk53

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
75
keşke bende o şekilde çözebilseydim aradğımda o kadar saçmaki ürün hepsiburada deposuna geri gönderildi deniyor kafayı yersin yani cidden ortada büyük bir usulsüzlük var

O kadar çok hepsiburadan alışveriş yaptımki böyle saçma bir işin hepsiburadanın yaptığını düşünmüyorum. Kargocuların saçma sapan işleri diye düşünüyorum. Fazla gecikmeden thh ye başvurup gerekeni yapın gerekirse 1 ayda 1 yılda olsa bekleyin bence, böylelerini süründürmek lazım şahsen
hocam kırmızı forumdan koltukla ile ilgili indirim konusuna bakarsan benim gibi bunu yaşayan onlarca insan var tesadüf mü sizce?

XXL

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
356
Okumadım ama katılmıyorum.

Hepsiburada adamdır ne aldıysam 1 gram problem yaşamadım yaşadığımda ise çözeceklerini gördüm çevremde.

(sponsor almadım)

KS

bclk53

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
75

Hepsiburada adamdır ne aldıysam 1 gram problem yaşamadım yaşadığımda ise çözeceklerini gördüm çevremde.

(sponsor almadım)
başına böyle bir olay gelirse anarsın hocam bu konuyu artık

(sponsor almadım)
okumadım yazıp katılmıyorum yazmışsın şaka mısın sen

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,963
19/06/2023 tarihinde Hepsiburada üzerinden sipariş vermiş olduğum; Hawk Gaming Chair Fab V4 Kumaş Oyuncu Koltuğu aynı gün HepsijetXL kargo firmasına teslim ediliyor. Ertesi gün HepsijetXL Sancaktepe şubesinden dağıtıma çıkartıldıktan sonra bana bir mesaj geliyor. Ürünü teslim edemedik (Hepsijet tarafından bana yapılan açıklama: Ürün kapınıza kadar geldi fakat iade istemişsiniz.) ve iade işlemlerini başlatıyoruz. Konu hakkında hemen Hepsiburada müşteri hizmetlerini aradım derdimi anlattım ortada bir hata olduğunu belirttim. Bana verilen cevap şu şekilde, evet sizi çok iyi anlıyorum ortada bir hata var bu hatayı çözümlemek için işlem başlatıyorum dendi. Bundan birkaç saat sonra bana Hepsiburada üzerinden bir mesaj geliyor ve ürünün iade edileceği belirtiliyor. Tekrar müşteri hizmetlerini arıyorum. Konuyu en baştan izah ediyorum ve derdimi anlatıyorum. Bugünün tarihi 21/06/2023 aynı usulsüzlüğü aynı üründe yaşayan insanlarda olduğunu fark edince yapılan bu usulsüzlüğün Hepsiburada firmasına ait olduğuna kanaat getirdim. Konu hakkında ürünü almış olduğum indirimli fiyat çerçevesinde tekrardan satın alınması hakkında süreç başlatılmasını arz ediyorum.

böyle bir yazı hazırladım uygun mudur?
Uygundue

A Shadow Falls

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27
Dünde benim ürünümü kargo firması başkasına teslim etmiş ben teslim almadım diyorum diyip kayıt açtım bakalım nasıl çıkacaklar işin içinden

(sponsor almadım)
Hepsi Burada çalışanı sende hoş geldin aramıza

KS

bclk53

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
75
Dünde benim ürünümü kargo firması başkasına teslim etmiş ben teslim almadım diyorum diyip kayıt açtım bakalım nasıl çıkacaklar işin içinden

Hepsi Burada çalışanı sende hoş geldin aramıza
:D insanları salak yerine koyuyorlar ya en çokta o zoruma gidiyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri