Hepsiburada Değişim Yapmıyor

Yorgunsavascı06

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhaba arkadaşlar. 1 sene önce ağustos ayında SteelSeries Sensei Ten mouse aldım Hepsiburada'dan 900TL idi fiyatı. Scroll tuşu bozuldu ve garantiye gönderdim, garantiden ürünün arızalı oldugu raporu geldi. Onlar değişim için Hepsiburada'ya yollayın dediler. Hepsiburada 1 hafta beklettikten sonra iade yaptı 900TL. Mouse şu anki fiyatı 2K. Bir de bu bir hafta boyunca her iki günde bir yazdım değişim istediğimi. Ayrıca göndermeden önce de sordum benim aldığım satıcı ürünü satmıyor yine de değişim olur mu diye. Kendimi dolandırılmış hissediyorum nereye şikayet edebilirim?

Immanuel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Bende Ocak ayında cowin e7 Pro almıştım, ürün durduk yere açılmamaya şarj olmamaya başladı değişim için gönderdim parasını iade ettiler 1100 e almıştım değişim istediğimde 1700 felandı yanlış hatırlamıyorsam hatta şey bile dedim satıcıya üstüne para göndereyim eğer kabul etmiyorsanız vs diye, cihaz sorunlu çıktı tamir edemediler ürünü de geri göndermediler parasını iade ettiler 15 gün önceki 1000₺ bile aynı değerde değilken adamlar 3-4 ay sonra aldığım ücreti geri bana veriyor 😂 bende uğraşmadım açıkçası şikayet ile müşteri hizmetlerini kalayladım ama KB KB KB yın diyip geçiştirdiler

KS

Yorgunsavascı06

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
aynı valla ya.Sinir oldum bi de durduk yere.Kusura bakmayın bile diyen yok satıcı satmıyor iade hariç başka bir seçeneğimiz yok diyor.Hayır normalde iade edilen ücrete de mouse bulabilirim ama 1 haftadır pcyi kullanamıyorum adam akıllı,gidip 1 hafta bekledikten sonra bi anda ücret iadesi verilyor.Her yere başvurdum bakalım belki bi işe yarar.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri