Fiyat/Performans Her Türlü Sistemde Oyun Performansım Çok Kötü

KS

Selahattin Tüylekk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
mesafe çokmu uzak bilmiyorum altımda vastada yok keşke evime falan pc tamir etmeye gelse linux' yada windows'a hakim olsa afyonda birileri kafamda çok saçma prensipler var fakir ama gerizekalı değiliz modunda kişiler arıyordum bende ezik ve fakir olduğum için kaderimde 5 para etmez dediğim gibi bana bi iletişim adresi verin kendinizi seslide bi ara tartışalım hocam

KS

Selahattin Tüylekk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
real yada sanal bazı sorunlara kafa yorarız bu durumun içinden kurtuluruz hocam siz bana kendinizi iletişim adreslerinizi verin durumu çözmeye çalışalım

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
mesafe çokmu uzak bilmiyorum altımda vastada yok keşke evime falan pc tamir etmeye gelse linux' yada windows'a hakim olsa afyonda birileri kafamda çok saçma prensipler var fakir ama gerizekalı değiliz modunda kişiler arıyordum bende ezik ve fakir olduğum için kaderimde 5 para etmez dediğim gibi bana bi iletişim adresi verin kendinizi seslide bi ara tartışalım hocam
Olan olmuş hocam elden birşey gelmiyor, nacizane tavsiyelerimi yukarıya sıraladım, vakit geçmedi ise konuşulur iade ihtimalini de çok yardımcı olacağını düşünmüyorum ama belki yanıltır.
İşin sırrı doğru araştırıp, internetten doğru bilgi almakta, diğer türlü esnaf ya da insan herşeye sizi ikna eder sorgulamaya elden geldiğince gayret edin
Discord adresimi ileteyim haftasonu vs oyun için vaktim kalırsa oradan ulaşırsınız

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri