Herhangi Bir Programın İçindeki Yazıları Değiştiren Program Önerisi

Ali Orhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba herkese. Ben, herhangi bir programın içinde var olan yazıları değiştiren bir program arıyorum. Yani mesela örnek veriyim: Mesela Google Chrome'un başlık çubuğunda "Google Chrome" yazıyor. Ben bunu mesela "ali veli" diye değiştirmek istiyorum. Yani herhangi bir programın, herhangi bir yerinde bulunan bir yazıyı istediğim gibi değiştirmek istiyorum. Bunu yapan program biliyor musunuz? Ben "Customizer" ve "İedit" isimli programların bunu yaptığını duymuştum fakat hem nereden indireceğimi, hem de nasıl kullanacağımı bilmiyorum. Bildiğiniz bir şey varsa yazarsanız sevinirim.

Not: Windows içinde olur, Linux içinde olur, android içinde olur farketmez.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Tam olarak başlık dediğiniz neresi? Yani bir yazılımdan örnek değiştirmek istediğiniz yeri resim olarak paylaşır mısınız.

KS

Ali Orhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Tam olarak başlık dediğiniz neresi? Yani bir yazılımdan örnek değiştirmek istediğiniz yeri resim olarak paylaşır mısınız.

RESİM: https://www.hizliresim.com/eudhnmb

Mesela bak bu oyundaki yerleri değiştirmek istiyom. Mesela sol üstte "GERİ DÖN" yazıyor. ben onu değiştirmek istiyom. Veya "Kullanıcı adı ve şifre hatalı" yazan yeri silip kendim bir şey yazmak istiyom vs. Anlamışsındır umarım.

"Resource Hacker" isimli bir program söyledi birisi. Bu işimi tam olarak görmüyor. İstediğime yakın ama bunun gibi bir şey arıyorum işte.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri