Çözüldü Hero Sistem'de yaşadığım sorun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ilkekw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
merhabalar bundan önceki konumda monitör konusunda yardım istemiştim ve bugün itibariyle bilgisayarımda geldi bios,ekran kartı güncellemelerini yaptım monitörüm 1920x1080 olmasına rağmen resimde gözüktüğü üzere 3k çözünürlükler var ve oyundada görüyorum bunları kapamanın bir yolu yokmu
Ekran görüntüsü 2022-09-30 215610.png

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
merhabalar bundan önceki konumda monitör konusunda yardım istemiştim ve bugün itibariyle bilgisayarımda geldi bios,ekran kartı güncellemelerini yaptım monitörüm 1920x1080 olmasına rağmen resimde gözüktüğü üzere 3k çözünürlükler var ve oyundada görüyorum bunları kapamanın bir yolu yokmuEkli dosyayı görüntüle 8252
Merhaba onlar seçili değil monitörünüz 1080p ve önerilen olarakta 1080p seçili ekran kartınızın maksimum desteklediği çözünürlüğü gösteriyor o sadece içiniz rahat olsun.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Normal kullanımda seçmediğiniz takdirde bir sorun olmaz herhalde. Belki Radeon software üzerinde VSR ayarı açık olabilir.

KS

ilkekw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Merhaba onlar seçili değil monitörünüz 1080p ve önerilen olarakta 1080p seçili ekran kartınızın maksimum desteklediği çözünürlüğü gösteriyor o sadece içiniz rahat olsun.

Normal kullanımda seçmediğiniz takdirde bir sorun olmaz herhalde. Belki Radeon software üzerinde VSR ayarı açık olabilir.
hocam bir adet daha sorun çıktı şuan bios ekranına girdiğimde ramlerimin 2133 mhz de olduğunu gördüm ve 2 profilde aynı mhzye sahip bunu nasıl düzelteceğim. foto ektedir
20220930_220321.jpg

KS

ilkekw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
hallettim arkadaşlar sağolun. ekran kartı ve bios dışında güncellemem gereken ne var*

Son düzenleme:
KS

ilkekw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Eğer msı center kuruluysa orada driver güncelleme varsa oradan çıkar zaten yok ise lan ile audio kurun gerisi gerekli olmaz bir de orada win10 ile win11 var ona göre seçip indirin
msi center kurulu değil kruayım mı

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
msi center kurulu değil kruayım mı
MSI Center, MSI'ın tüm ayrıcalıklı özelliklerini bir araya getirecek yepyeni bir platform. Artık Oyun Modu veya Akıllı Öncelik gibi tüm favori özelliklerinizi Özellik Kümeleri sayfasında bulabilirsiniz. Kendi kontrol merkezinizi istediğiniz gibi kurun!

KS

ilkekw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Eğer msı center kuruluysa orada driver güncelleme varsa oradan çıkar zaten yok ise lan ile audio kurun gerisi gerekli olmaz bir de orada win10 ile win11 var ona göre seçip indirin

MSI Center, MSI'ın tüm ayrıcalıklı özelliklerini bir araya getirecek yepyeni bir platform. Artık Oyun Modu veya Akıllı Öncelik gibi tüm favori özelliklerinizi Özellik Kümeleri sayfasında bulabilirsiniz. Kendi kontrol merkezinizi istediğiniz gibi kurun!
Ekran görüntüsü 2022-09-30 233931.png

KS

ilkekw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
bu hataları aldım fakat şuan kuruldu söylüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri