Hero sistemim geldi, sorum var?

kysenvallano

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Arkadaşlar merhaba öncelikle benim Hero maceram çok kısa sürdü her sey hızlı ve sorunsuz ilerledi toplamda 4 günde her şeyi halloldu. Dun gece işten geldikten sonra da kurdum bir sekilde simdi tekrardan detaylı bakacağım. Ekran kartini yerlestirdikten sonra 8'er pin takmam lazimdi ama psudan 6 ve 2 şer ayri ayri pin geliyordu toplamda 16 ydi bende birleştirerek taktim ekran kartına mantıken böyledir ama yinede sormak istedim doğrusu bu değil mi?
İkinci olarak bir sure sonra ekstra sata ssd takmak istiyorum takabilirim değil mi?
Son olarak Rx 6700 için stabil driver hangisi şuanda?
İyi forumlar

asiribis

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Ssd takılabilir. Rx 6700 için açılmış konular var ordan en doğrusunu bulabilirsiniz son sürüm de biraz sıkıntı vardı herhalde bir öncekini kurdum bende.

İsmail

Administrator
Admin
Tepki
131
Ekran kartını doğru takmışsın.

ekstra ssd takabilirsin fakat m2 portu tek olduğundan sata ssd takabilirsin.

Windows 10 64-bit 1809 güncellemesi ve öncesi için windows imzalı 22.5.1 sürümünü kurabilirsin.

KS

kysenvallano

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Ssd takılabilir. Rx 6700 için açılmış konular var ordan en doğrusunu bulabilirsiniz son sürüm de biraz sıkıntı vardı herhalde bir öncekini kurdum bende.
Ekran kartını doğru takmışsın.

ekstra ssd takabilirsin fakat m2 portu tek olduğundan sata ssd takabilirsin.

Windows 10 64-bit 1809 güncellemesi ve öncesi için windows imzalı 22.5.1 sürümünü kurabilirsin.
Teşekkürler arkadaşlar.

kurnabalry

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Son olarak Rx 6700 için stabil driver hangisi şuanda?
Yanlış hatırlamıyorsam 22.8.2 yüklü geldi benim sistem de. Gece oyun testleri yaparken Forza Harizon da bir süre stabil şekilde oynadıktan sonra pc dondu. Saat geç olduğu için uğraşmadım. Bugün ilk işim eski sürüm ekran kartı driver ı yüklemek olacak.
Es geçmeyin derim.

KS

kysenvallano

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Yanlış hatırlamıyorsam 22.8.2 yüklü geldi benim sistem de. Gece oyun testleri yaparken Forza Harizon da bir süre stabil şekilde oynadıktan sonra pc dondu. Saat geç olduğu için uğraşmadım. Bugün ilk işim eski sürüm ekran kartı driver ı yüklemek olacak.
Es geçmeyin derim.
Eskiden alışkınım amd driver sorununa es geçilmeyecek bir durum.

Than SKYWALKER

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Es geçmeyin derim.
Kendi Sitesinde RX6700 İçin Başka Sürüm Yokki Nasıl Geçeceksiniz Bende Aldım Hero Dün Geldi Sorun Çıkmadı Şuan W11 De Kurdum

KS

kysenvallano

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Kendi Sitesinde RX6700 İçin Başka Sürüm Yokki Nasıl Geçeceksiniz Bende Aldım Hero Dün Geldi Sorun Çıkmadı Şuan W11 De Kurdum
Biraz aşağı indiğiniz zaman previous drivers yazısı var ona tıklarsanız eski sürümleri görüyorsunuz ben 22.6.1 ile 22.5.2 arasında kaldım şuanda

kurnabalry

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Ben Forza horizon 5 de sorun yaşadım son sürüm driver yüklüyken. 22.6.1 sürümünde sorun kalmadı. Bilmiyorum belki yüklediğim oyunda da sorun olmuş olabilir. Fakat şuan sıfır sıkıntı.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri