Hocam Dopi̇ng Hafiza Sayisal Alinir Mi ?

Doping hafıza sayısal 28k değer mi yoksa çöp mü ?

• Edebiyat felsefe iyi diye biliyorum ama sayısalda iyi diyeni görmedim.

Kullanılan: 1 100.0%
  • Sadece temel matematik iyi diye biliyorum

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

Toruko

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ben msü hava harp okulu kazanmak istiyorum. Meslek lisesi mezunuyum son senemde çalışamadım staj yaptım mezuna kaldım. Şimdi de risk almadan günde 10 saat çalışarak yüksek bi sonuç istiyorum. Doping hafızanın bana yardımcı olacağını düşünmek doğrumu hocam youtube'da rehber matematik var çok güzel anlatıyo anlıyorum aslında. 28k dedi adam. Bu seneki fındık parasıda gitti... 😔

Yani demek istediğim şu doping hafıza sayısal 28k değer mi hocam pek durumum yok ama alabilirim ve benim bu sene kesin yapmam lazım fullemem lazım bu sene olmazsa bidaha giremem.

Bana bi yol gösterin hocam ne olur...

Okuduysan eyvallah sağolasın.

ahmetalikyc

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
68
Doping hafıza yok şu kanal yok şu kitap yok şu deneme pazarlmadan ibaret, kafaya koyup çalışacaksın ve sürekli deneme çözeceksin, bu sınavda özellikle TYT'de net arttırmanın formülüdür denemeler. Branş denemeleri de çözüp aynı zamanda her hafta iki genel deneme çözmeni şiddetle öneririm bunların haricinde tamamiyle çalışmak ve disiplinli olmaktan geçiyor. Doping hafıza kullanıp hiçbir işine yaramayan çok tanıdığım var her şey kafada... Çok kaliteli hocalar var Youtube'da bence senin elininin kiri olacak bir para değilse vermeni önermem. Doping hafıza ile başarılı olan adam Youtube ile de başarılı olur Youtube ile başarısız olana da Doping hafıza falan faydası olmaz. (Deneme çöz derken çöz bırak demiyorum çözemediğin sorulara bak neden çözemediğini analiz et o konu başlıklarını not al onların videolarını izle öğrenmeye çalış.)

Doping hafıza yok şu kanal yok şu kitap yok şu deneme pazarlmadan ibaret, kafaya koyup çalışacaksın ve sürekli deneme çözeceksin, bu sınavda özellikle TYT'de net arttırmanın formülüdür denemeler. Branş denemeleri de çözüp aynı zamanda her hafta iki genel deneme çözmeni şiddetle öneririm bunların haricinde tamamiyle çalışmak ve disiplinli olmaktan geçiyor. Doping hafıza kullanıp hiçbir işine yaramayan çok tanıdığım var her şey kafada... Çok kaliteli hocalar var Youtube'da bence senin elininin kiri olacak bir para değilse vermeni önermem. Doping hafıza ile başarılı olan adam Youtube ile de başarılı olur Youtube ile başarısız olana da Doping hafıza falan faydası olmaz. (Deneme çöz derken çöz bırak demiyorum çözemediğin sorulara bak neden çözemediğini analiz et o konu başlıklarını not al onların videolarını izle öğrenmeye çalış.)
Haftada iki kere genel denemeyi de butik bir dershanenin deneme paketini alarak insanların içinde girmelisin, bazı butik dershanelerde sadece denemelere girdiğin bir paket oluyor daha uygun bir ücret karşılığında.

Son düzenleme:

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
657
Ben eskiden almıştım. Bi artısı olmadı. Daha sonraki senemde benim hocam kitapları alıp YouTube videoları ile eş zamanlı gitmiştim gayet aktı gitti. 28k çok para

Metaxa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
101
Pahalı, kısaca alınmaz. YouTube işinizi görecektir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri