Hocam Lütfen Başından Bir Anlatın

By_raskolnikow

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Imzadaki sistemi aldım yaklaşık 3 hafta oldu kurulumunu tamamlamış gibiydim hersey yavaş yavaş oturmuştu sonra bir lüzumsuz yüzünden memory management hatasi vermeye başladı format attirdik yine aynı luzumsuza ( benim haberim yok babam yaptırdı bide şehir dışında okuyorum çok vakit geçiremiyorum) formatında doğru atamadı.

Tekrar aynı hatayı vermeye devam etti ve indirilen uygulamaları acmamaya başladı yazılımsal hata verdi şimdi ise güvenilir biri tarafından tekrar format atacağım ve pc mi Allah'ındır izni ile düzgün bir şekilde kullanmaya başlayacağım.

Sorum şu : photoshop ile ilgileneceğim bunun yanında yazılım dilleri ile haşır neşir oluyorum tabiki oyunlarida severim ne yapmam lazım ( hayatımda pc ile bir arada bulunamamış birisiyim en ince ayrıntısına kadar anlatırsanız sevinirim .) Ne kurmam lazım, nereden öğrenebilirim, nasıl ilerlemeliyim vb. sorular.

Tabiri caiz ise malca anlatır gibi anlatın arkadaşlar şimdiden katkıda bulunan herkese teşekkür eder iyi forumlar dilerim :)

Moderatörün son düzenlenenleri:
KS

By_raskolnikow

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Imzadaki sistemi aldım yaklaşık 3 hafta oldu kurulumunu tamamlamış gibiydim hersey yavaş yavaş oturmuştu sonra bir lüzumsuz yüzünden memory management hatasi vermeye başladı format attirdik yine aynı luzumsuza ( benim haberim yok babam yaptırdı bide şehir dışında okuyorum çok vakit geçiremiyorum) formatında doğru atamadı tekrar aynı hatayı vermeye devam etti ve indirilen uygulamaları acmamaya başladı yazılımsal hata verdi şimdi ise güvenilir biri tarafından tekrar format atacağım ve pc mi Allah'ındır izni ile düzgün bir şekilde kullanmaya başlayacağım sorum şu : photoshop ile ilgileneceğim bunun yanında yazılım dilleri ile haşır neşir oluyorum tabiki oyunlarida severim ne yapmam lazım ( hayatımda pc ile bir arada bulunamamış birisiyim en ince ayrıntısına kadar anlatırsanız sevinirim .) Ne kurmam lazım, nereden öğrenebilirim, nasıl ilerlemeliyim vb. Sorular tabiri caiz ise malca anlatır gibi anlatın arkadaşlar şimdiden katkıda bulunan herkese teşekkür eder iyi forumlar dilerim :)
Önümüzdeki yaz sistemi konfigure edebilme ihtimalim var aklımda başta anakart işlemci ve kasayı değiştirmek var önerilerinizi beklerim .

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Sistem güzel, çok gerekirse 5600e yükseltirsiniz. Okuldaki pc lerde i7 8700+ intel graphics var ve 0 sorunla photoshop kullanıyoruz yani sistem istemiyor yazılım veya photoshop. Siz tam olarak neyi öğrenmek istiyorsunuz?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Sistem güzel, çok gerekirse 5600e yükseltirsiniz. Okuldaki pc lerde i7 8700+ intel graphics var ve 0 sorunla photoshop kullanıyoruz yani sistem istemiyor yazılım veya photoshop. Siz tam olarak neyi öğrenmek istiyorsunuz?
photoshop hangi sürüm hocam bizde yetmiyordu.

KS

By_raskolnikow

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Hocam aklımda freelancer çalışmak gibi bir hedef var bunun yanında hobi olarak yapacağım yazılım olarak 'c' dili phyton ve Java gibi diller photoshopta 3d , klasik tasarımlar

KS

By_raskolnikow

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Anakart'ta hangi modele gecmeliyim msi markası düşünüyorum

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Imzadaki sistemi aldım yaklaşık 3 hafta oldu kurulumunu tamamlamış gibiydim hersey yavaş yavaş oturmuştu sonra bir lüzumsuz yüzünden memory management hatasi vermeye başladı format attirdik yine aynı luzumsuza ( benim haberim yok babam yaptırdı bide şehir dışında okuyorum çok vakit geçiremiyorum) formatında doğru atamadı tekrar aynı hatayı vermeye devam etti ve indirilen uygulamaları acmamaya başladı yazılımsal hata verdi şimdi ise güvenilir biri tarafından tekrar format atacağım ve pc mi Allah'ındır izni ile düzgün bir şekilde kullanmaya başlayacağım sorum şu : photoshop ile ilgileneceğim bunun yanında yazılım dilleri ile haşır neşir oluyorum tabiki oyunlarida severim ne yapmam lazım ( hayatımda pc ile bir arada bulunamamış birisiyim en ince ayrıntısına kadar anlatırsanız sevinirim .) Ne kurmam lazım, nereden öğrenebilirim, nasıl ilerlemeliyim vb. Sorular tabiri caiz ise malca anlatır gibi anlatın arkadaşlar şimdiden katkıda bulunan herkese teşekkür eder iyi forumlar dilerim :)

Photoshop'u lisanslı olarak kullanın.
Fiyat konusunda sıkıntı yaşayacağınızı düşünüyorsanız 1 kişi daha bulun.
Böylece günde yarım ekmek parasıyla tüm ADOBE uygulamalarına erişebilirsiniz.
1665869088966.png
1665869289409.png

Eğitim kısmında da TR'de bazı YouTube içerik üreticileri var, basit ve anlaşılır rehberler yayınlıyorlar.
Onları takip edebilir ve "Sıfırdan Adobe ___" serilerini izleyebilirsin.
Sadece o videolar yeterli olmayacaktır ama temeli kapman için iyi bir başlangıç olur.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Hocam aklımda freelancer çalışmak gibi bir hedef var bunun yanında hobi olarak yapacağım yazılım olarak 'c' dili phyton ve Java gibi diller photoshopta 3d , klasik tasarımlar
Anladım, neden o dilleri öğreneceksiniz?

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
İlgim var yazılıma ve odak noktada o tür daha çok kullanılıyor daha revaçta
Benimde ilgim var pc alayım html + java öğreneceğim okul yüzünden. Yoksa python öğrenip yapay zeka yapardım. Neyse, hangi alanda ilerleyeceksiniz onu sormuştum.

KS

By_raskolnikow

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Benimde ilgim var pc alayım html + java öğreneceğim okul yüzünden. Yoksa python öğrenip yapay zeka yapardım. Neyse, hangi alanda ilerleyeceksiniz onu sormuştum.
Okul olarak şuan hukuk savcılıktan ilerliyoruz hocam ama yan bir dal olarak düşünüyorum genellikle Web tasarımları ve sosyal.medya diyelim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri