Hocam Lütfen Başından Bir Anlatın

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Tarihi eser hocam o ben Youtube'a ilk başladığımda kullanıyordum yeni sürümleri daha eğlenceli ve güzel şuanda öğrendiğiniz her şeyi tek tıkla yapabiliyorsunuz.
Evet yeni sürümlerde çabucak halletme olayı varmış. Bilmiyorum hocam ama eğlenceli yani hoşuma gidiyor.

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Hocam aklımda freelancer çalışmak gibi bir hedef var bunun yanında hobi olarak yapacağım yazılım olarak 'c' dili phyton ve Java gibi diller photoshopta 3d , klasik tasarımlar
Hocam isveç çakısı mı olacaksınız ya? :D

Bir insan her şeyi bilemez, öğrenemez.

Nacizane tavsiyem, sadece bir alan belirleyin kendinize. Bir insan hem yazılımcı hem de tasarımcı olamaz. İnsanüstü bir çaba gerekir onun için.

Tecrübeyle sabittir. :)

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874

Nacizane tavsiyem, sadece bir alan belirleyin kendinize. Bir insan hem yazılımcı hem de tasarımcı olamaz. İnsanüstü bir çaba gerekir onun için.

O dillerin birbiri ile alakası yok bende bu yüzden hangi alan diye sordum. Web tasarımlada alakası yok o dillerin.

KS

By_raskolnikow

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31

İlgi phostoshop üzerine yazılım ise biraz daha hobi hocam evde.minimalist tasarımlar yapar onları kollarım falan havasi yani ( genel.olarak gerçekten herseye ilgim var hocam )

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Hocam anlayacağınız tasarım için html css öğrenin zaten kolay diller. Html yi pro türkden öğrenebilirsiniz.

KS

By_raskolnikow

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
KS

By_raskolnikow

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Imzadaki sistemi aldım yaklaşık 3 hafta oldu kurulumunu tamamlamış gibiydim hersey yavaş yavaş oturmuştu sonra bir lüzumsuz yüzünden memory management hatasi vermeye başladı format attirdik yine aynı luzumsuza ( benim haberim yok babam yaptırdı bide şehir dışında okuyorum çok vakit geçiremiyorum) formatında doğru atamadı tekrar aynı hatayı vermeye devam etti ve indirilen uygulamaları acmamaya başladı yazılımsal hata verdi şimdi ise güvenilir biri tarafından tekrar format atacağım ve pc mi Allah'ındır izni ile düzgün bir şekilde kullanmaya başlayacağım sorum şu : photoshop ile ilgileneceğim bunun yanında yazılım dilleri ile haşır neşir oluyorum tabiki oyunlarida severim ne yapmam lazım ( hayatımda pc ile bir arada bulunamamış birisiyim en ince ayrıntısına kadar anlatırsanız sevinirim .) Ne kurmam lazım, nereden öğrenebilirim, nasıl ilerlemeliyim vb. Sorular tabiri caiz ise malca anlatır gibi anlatın arkadaşlar şimdiden katkıda bulunan herkese teşekkür eder iyi forumlar dilerim :)
Ne kullanmam ne yapmam gerektiğini açıklayıcı şekilde anlatırsanız tadından yenmez

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
html + java öğreneceğim okul yüzünden
Web Tasarım dersi eğlenceli ya CSS vs. de öğreteceklerdir.
Aşağıdaki tüm çizimleri kendim yaptım ya derste yada ödev olarak.(Web sitesi kodlarla yapıldı)

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    3.1 MB · Görüntüleme: 5
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    3.2 MB · Görüntüleme: 6
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    3.2 MB · Görüntüleme: 5
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    3.1 MB · Görüntüleme: 6
  • 3-01.jpg
    3-01.jpg
    346.4 KB · Görüntüleme: 3
  • Tsubasa-01.jpg
    Tsubasa-01.jpg
    352.1 KB · Görüntüleme: 4
  • 2-01.jpg
    2-01.jpg
    543.6 KB · Görüntüleme: 4
  • Assassin's Creed CD Afişi.png
    Assassin's Creed CD Afişi.png
    675.2 KB · Görüntüleme: 6
  • Billboard Afiş.png
    Billboard Afiş.png
    536.9 KB · Görüntüleme: 5

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Sadece onun için ise bekleme derdim ama piyasa sanki bir raya oturmaya başladı hadi hayirlisi
Şuan piyasada sistem yokki hocam, 3060 bakıyorum 12100f ile var oda 15k. 3060sistemede o kadar vermek istemiyorum. Veririm tabi ama işlemcisi 12400f değilse 15k vermem.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri