Soru Hogwarts Legacy Alınır Mı ?

SirDexter

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35
Selamlar cümleten. HL fiyat görünce biraz düşünmeye başladım. Önizlemeleri iyi takip eden hocalarım siz ne düşünüyorsunuz miktar verilir mi değer mi ilk günden almalımıyım ?

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
Selamlar cümleten. HL fiyat görünce biraz düşünmeye başladım. Önizlemeleri iyi takip eden hocalarım siz ne düşünüyorsunuz miktar verilir mi değer mi ilk günden almalımıyım ?
videoyu izleyip karar verebilirsiniz , bence inceleme izleyip tarzına yakısıyorsa al

KS

SirDexter

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35
Ya görsel açıdan tatmin etti fazlasıyla. Açık dünya olduğu içinde ayrı bir cezbediyor ama fiyatı diğer oyunlar ile karşılaştırdığımız da aşağıda mı kalıyor yukarıda mı bilemiyorum

KS

SirDexter

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35
Oyun çok talep ediliyor, ilk bir yıl indirime gireceğini düşünmüyorum. Zaten ekonomide iyiye gitmeyeceğine göre al gitsin. Diyeceğim sana lakin sonradan oyun sevilirse Steam'de oyunu indirime sokabilir belki.
Zaten hocam birisi bi omuz atsın diye bekliyordum bende ne yalan söyleyeyim (y) Durumlar ortada indirim beklerken bir bakmışız 1.099falan olmuş ilk çeyrekte. Sonra indirime girsede birşey farketmez. Dediklerinde haklısın o sebeple %100

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Zaten hocam birisi bi omuz atsın diye bekliyordum bende ne yalan söyleyeyim (y) Durumlar ortada indirim beklerken bir bakmışız 1.099falan olmuş ilk çeyrekte. Sonra indirime girsede birşey farketmez. Dediklerinde haklısın o sebeple %100
Bu sana kalmış ama dediğim gibi indirime girerse de üzüle bilirsin bu açı ve gerçek maalesef. :D

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
oyun kesin %100 zamlanacak Ondan isterseniz Alın , oyun tahminim 1.000₺ görecek

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Zam gelicek gibi duruyor. Ön gösterimleri hoşuma gitti ancak mevcut durumlardan dolayı muhtemelen Pandadan izleyeceğim.

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
503
Ayın 9'una kadar zam yemezse ben alacağım gibi gibi (kart limiti dolu). Ek masraflarım çıkarsa sanırım alamam.

Son 3 ayda yaklaşık 4 bin TL küsür harcamışım oyunlara zam gelecek diye. Son zamanlar kendimi biraz parasal açıdan sıkıntıya soksam da uzun süre oyun açısından rahat olacağım gibi. Ağlasam mı, gülsem mi bilemedim.

Hogwarts Legacy bence zam yer de kaç TL olur tahmin etmek zor ama döviz kurunu düşününce tahminen 1100-1200 TL civarına artabilir. Döviz kuru daha vahim olursa biraz daha yüksek fiyata yükselebilir.
Oyunlara zamlar tam gaz devam ediyorken ön sipariş olayı bitince bu oyuna da zam gelebilir.
Oyunu beğeniyorsanız ve bütçeniz yetiyorsa zam gelmeden alın bence. Yatırım tavsiyesi değildir :ROFLMAO:

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
Ayın 9'una kadar zam yemezse ben alacağım gibi gibi (kart limiti dolu). Ek masraflarım çıkarsa sanırım alamam.

Son 3 ayda yaklaşık 4 bin TL küsür harcamışım oyunlara zam gelecek diye. Son zamanlar kendimi biraz parasal açıdan sıkıntıya soksam da uzun süre oyun açısından rahat olacağım gibi. Ağlasam mı, gülsem mi bilemedim.

Hogwarts Legacy bence zam yer de kaç TL olur tahmin etmek zor ama döviz kurunu düşününce tahminen 1100-1200 TL civarına artabilir. Döviz kuru daha vahim olursa biraz daha yüksek fiyata yükselebilir.
Oyunlara zamlar tam gaz devam ediyorken ön sipariş olayı bitince bu oyuna da zam gelebilir.
Oyunu beğeniyorsanız ve bütçeniz yetiyorsa zam gelmeden alın bence. Yatırım tavsiyesi değildir :ROFLMAO:
daha sistemi almadım hogwarts alacam

A. Morgan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
52
Alınır, beğenmezsen basarsın iadeyi. Fakat yapımcı firmadan dolayı oyundan hala şüphelerim var. Altından nasıl kalkabilecekler oyunun göreceğiz.

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250
Ben 1 aydır kendimi almaya ikna etmeye çalışıyorum. Tonlarca oyun var ve bir çoğunda verdiğiniz paraya acıyabiliyorsunuz. İndirimden aldığım FUll paket Far Cry 5 ve Tiny Tin's Wonderland oyunlarına verdiğim 300-500'e asla acımadım mesela. Halen daha arada açıp devam ediyorum karakteri kasmaya, bir şeyler keşfetmeye. Bence Harry Potter da böyle bir oyun. Taksimetre açsan 700 lira verirsin ama 2000 liralık keyif alırsın diye düşünerek halen kendimi ikna etmeye çalışıyorum.

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250
32gb raminiz varsa alın malum oyun 24gb ram tüketiyor
Sırf bu yorumun nedeniyle 2x8 ram siparişi verdim :D 4x8 yapıyorum. Vesile oldun. Hep öteliyordum çünkü. Artık evet oyunlara da 2x8 yetmemeye başladı. Çünkü arka planda çalışan donanım uygulamaları, discord, chrome falan derken ucu ucuna yetmeye başladı.

emreeedagg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45
kasım aralık gibi indirime girer diye düşünüyorum azda olsa ozaman tekrar bakılır duruma bakarsın ülkemizde seçimden sonra kur düşer hiç belli olmaz bilemiyorum sonuçta türkiye burası

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
Sırf bu yorumun nedeniyle 2x8 ram siparişi verdim :D 4x8 yapıyorum. Vesile oldun. Hep öteliyordum çünkü. Artık evet oyunlara da 2x8 yetmemeye başladı. Çünkü arka planda çalışan donanım uygulamaları, discord, chrome falan derken ucu ucuna yetmeye başladı.
:) çok sevindim vesile olduysam boşuna masrafa soktuk seni de :)

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250
:) çok sevindim vesile olduysam boşuna masrafa soktuk seni de :)
Amazon'da Corsair Vengeance RGB Pro fiyatları Türkiye'ye nazaran gayet uygun. 5 6 ay önce eklediğim TUF Ram'ler 1900'den 1500'e düşünce, meleketimizde de 2000'den fazlaya da satılınca daha düşeceğini falan düşünmediğimden hemen aliyim aradan çıksın dedim. Şimdi seçimler falan geliyor. Piyasaların ne olacağı belli değil.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri