Hometech ideal tab 7 ye klavye Bağlamak

Ibrahim Sakcak

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
0
Arkadaşlar ben tabletime bir Klavyeli kılıf alacağım da klavye ve Mouse oyunlarda da olucak mi örneğin fifa 16 yükledim klavyeyle aynı pc de ki gibi oynayabilirmiyim... arkadaşlar bide bilgisi olan varsa FIFA 17 mobile gelecekmi

KS

Ibrahim Sakcak

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
0
system3276' Alıntı:
Aynı mantıkta çalışıyor tablette
Örneğin Tuslarlami oynicam yoksa ekrandami acil cvp verirsen sevinirim

Ibrahim Sakcak' Alıntı:
system3276' Alıntı:
Aynı mantıkta çalışıyor tablette
Örneğin Tuslarlami oynicam yoksa ekrandami acil cvp verirsen sevinirim

Asıl sorun bu lütfen acil yardım lazım dokunmatiklemi oynicam yoksa klavyemi detaylı anlatirmisiniz

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
klavyeden belirlenmiş tuşlar ile oyunu da oynayabilirsin. Tabletim yok bu sebeple ayar vs gerekir mi bilemiyorum. Ancak klavye takıldığında başka bir şey olamaz :)

O

Oğuzhan

Guest
Hatırladağım kadarıyla tablete klayve takınca pc de nasıl çalışıyorsa orda da aynı şekilde çalışıyor.

KS

Ibrahim Sakcak

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
0
Oğuzhan' Alıntı:
Hatırladağım kadarıyla tablete klayve takınca pc de nasıl çalışıyorsa orda da aynı şekilde çalışıyor.
kardeşim eminsin dimi aldıktan sonra pişman olmiyim bide her oyunda dimi cevabını bekliyorum

Rurouni' Alıntı:
klavyeden belirlenmiş tuşlar ile oyunu da oynayabilirsin. Tabletim yok bu sebeple ayar vs gerekir mi bilemiyorum. Ancak klavye takıldığında başka bir şey olamaz :)
Yani tuşlarla rahatça oynayabilirim her oyunu cevabinizi bekliyorum

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
ibrahim ben tablet kullanmış bir insan değilim ancak mantıken pc klavyesi gibi çalışır.

InFlames

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
1
Evet bilgisayardaki gibi çalışıyor kendi tabletimde denedim ok(mouse işaretçisi) felan çıkıyor

KS

Ibrahim Sakcak

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
0
InFlames' Alıntı:
Evet bilgisayardaki gibi çalışıyor kendi tabletimde denedim ok(mouse işaretçisi) felan çıkıyor

Her oyunda dimi çünkü her oyun pc de olmuyor

InFlames

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
1
Her oyunu oynabileceğini pek sanmıyorum belki oyun oynayamazsın ama internette felan gezinebiliyorsun

KS

Ibrahim Sakcak

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
0
InFlames' Alıntı:
Her oyunu oynabileceğini pek sanmıyorum belki oyun oynayamazsın ama internette felan gezinebiliyorsun
Mesela dedin ya ben denedim oldu oyunun kalitesinemi bağlı mesela gta sa fifa fina shot bunlarda olurmu lütfen detaylı anlatirmisin 2 gündür bekliyorum

InFlames' Alıntı:
Mesela dedin ya ben denedim oldu oyunun kalitesinemi bağlı mesela gta sa fifa fina shot bunlarda olurmu lütfen detaylı anlatirmisin 2 gündür bekliyorum

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
ınflames test etsene elinde ürünler varsa kesin cevaplansın kardeşimiz de alsın ürününü

KS

Ibrahim Sakcak

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
0
Rurouni' Alıntı:
ınflames test etsene elinde ürünler varsa kesin cevaplansın kardeşimiz de alsın ürününü

Eyw :) Aynn fifa 17 fln çok güzel olurdu bende bekliyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri